Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Wyprawka dla twoich uczniów – 12 gadżetów, które powinny się w niej znaleźć
wyprawka szkolna położona na blacie

Wyprawka dla twoich uczniów – 12 gadżetów, które powinny się w niej znaleźć

Jeżeli prowadzisz prywatną szkołę językową albo uczysz najmłodszych programowania lub tańca, możesz wymyślić miłe i pomysłowe powitanie z nimi nowego roku szkolnego. Niezależnie od tego, jakie lekcje dla dzieci znajdują się w ofercie twojej szkoły, we wrześniu lub październiku możesz przywitać swoich uczniów wyprawką z gadżetami z logo twojej firmy. Jakie gadżety firmowe dla szkół możesz wybrać?

Artykuły piśmiennicze jako gadżety dla szkół i reklamowe dla uczniów

Prowadzisz szkołę, która przygotowuje dzieci i młodzież do najważniejszych egzaminów podsumowujących poszczególne etapy nauki? A może jesteś właścicielką lub właścicielem szkoły językowej? W takim razie w prezencie na powitanie swoich nowych uczniów i stałych klientów możesz podarować im gadżety dla szkół. Z pewnością przydadzą się one twoim uczniom do notowania nowych słówek czy wiadomości, których znajomość zostanie zweryfikowana na egzaminie ósmoklasisty albo maturze.

Ołówki, długopisy (plastikowe, metalowe lub ekologiczne), kredki ołówkowe czy gumki do mazania z logo firmy to również świetny pomysł na promocję własnej marki w szkołach publicznych. Drzwi otwarte albo pierwsze w roku szkolnym zebrania z rodzicami to chwile, kiedy – po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły – możesz wręczać drobne gadżety reklamowe dla szkół rodzicom swoich potencjalnych klientów.

Nietuzinkowe gadżety dla młodych miłośników nowoczesnych technologii i fanów aktywności

Poza zajęciami przygotowującymi do egzaminów czy poszerzającymi kompetencje językowe wielu uczniów szkół podstawowych i średnich rozwija swoje talenty programistyczne, piłkarskie czy taneczne. Dla dzieci, które od najmłodszych lat fascynują się nowoczesnymi technologiami, oprócz artykułów piśmienniczych jak znalazł będą gadżety reklamowe w postaci podkładki pod myszkę komputerową. Taki gadżet z logo twojego biznesu to praktyczny, a zarazem efektowny upominek dla ucznia.

Całkiem inny gadżet dla szkół może trafić w ręce młodego sportowca. Koszulka sportowa przeznaczona do noszenia w trakcie treningów po naniesieniu reklamowego nadruku może zamienić się także w ubranie, w których dziecko będzie chętnie rozgrywać mecze piłki nożnej albo brać udział w zajęciach tanecznych. Bez względu na uprawianą dyscyplinę jak znalazł okaże się też bidon z logo.

Uniwersalne gadżety reklamowe dla twoich uczniów i klientów

Własny biznes możesz promować także poprzez konkursy, na przykład na Facebooku, albo dbając o podtrzymanie pozytywnych relacji z uczniami. W obu wypadkach sprawdzą się uniwersalne gadżety z logo. Zwycięzcy konkursu będą korzystać z nich na co dzień, popularyzując twoją markę. Z kolei gadżety firmowe podarowane stałym klientom pod koniec wakacji nie pozwolą zapomnieć o twojej szkole. Takie gadżety reklamowe to między innymi czapka z daszkiem z nadrukiem, casualowy T-shirt z logo, kamizelka odblaskowa, firmowa koszulka polo czy praktyczne karteczki samoprzylepne.

Gadżety dla szkół powinny reklamować twoją szkołę, pozytywnie wpływając na wizerunek biznesu, a jednocześnie być chętnie używane przez obdarowanych uczniów. Sprawdź, jakie gadżety reklamowe możesz wybrać na https://www.artilon.pl/!

Oceń