Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Po wypoczynek i zdrowie? Do Hotelu Kopieniec****!

Po wypoczynek i zdrowie? Do Hotelu Kopieniec****!

Wypoczynek u podnóża Tatr może być najlepszą formą regeneracji sił witalnych, o ile wybierzemy odpowiednią ofertę. Najwyższą jakość usług turystycznych i zdrowotnych można odnaleźć w Hotelu Kopieniec **** Fizjo – Med & SPA. Potwierdzają to opinie wielu zadowolonych gości, którzy chętnie tu wracają, by odpocząć i zadbać o kondycję.

Jedyne takie miejsce na Podhalu

Hotel Kopieniec **** jest położony nieopodal Zakopanego – stolicy polskich gór. To jedyny na Podhalu czterogwiazdkowy obiekt wypoczynkowo-rehabilitacyjny. Na gości hotelowych czekają komfortowo wyposażone pokoje jedno- i dwuosobowe, a także apartamenty, w tym również dla całych rodzin. O gwarancję najlepszych wrażeń kulinarnych dba znakomita kuchnia hotelowa, której potrawy trafiają w każdy gust, a poza tym są przygotowywane wyłącznie ze zdrowych i świeżych produktów. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty hotelu, warto odwiedzić stronę internetową www.kopieniec.pl lub fanpage na Facebooku: www.facebook.com/HotelKopieniec/.

Doskonała baza wypadowa

Oferta Hotelu Kopieniec**** jest przeznaczona dla wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość usług. Po wypoczynku w komfortowych pokojach i skorzystaniu z zabiegów rehabilitacyjnych wraz z odnową biologiczną, warto wybrać się na górskie szlaki turystyczne. Są one oddalone zaledwie kilkaset metrów od obiektu. Z dala od miejskiego zgiełku można kontemplować uroki polskich Tatr, oddychając czystym powietrzem wolnym od smogu.

Turnus, który uwalnia od bólu

Hotel Kopieniec**** wiosną 2018 roku organizuje specjalne turnusy, które są przeznaczone dla osób odczuwających dolegliwości bólowe lub po niegroźnych urazach. Dzięki troskliwej i fachowej opiece, można nabrać nowych sił oraz uwolnić się od bólu i dyskomfortu w obrębie narządu ruchu. Każdy gość pozostaje pod opieką specjalistów z działu fizjoterapii przez cały czas trwania turnusu. W cenę pakietu wlicza się m.in. pięć noclegów w komfortowym klimatyzowanym pokoju, pełne wyżywienie, zwiększony pakiet zabiegów rehabilitacyjnych czy konsultacje ze specjalistami w zakresie fizjoterapii. Uczestnicy turnusu mogą też korzystać z nieograniczonej liczby wizyt w saunie fińskiej, łaźni parowej czy sali Cardio. Do dyspozycji gości jest monitorowany parking i internet bezprzewodowy. Więcej szczegółów tej oferty, wraz z terminami turnusów, można znaleźć na tej stronie internetowej: http://www.kopieniec.pl/fizjo-med/turnus-rehabilitacyjny.

Pod okiem najlepszych fachowców

W Hotelu Kopieniec**** można skorzystać z wyjątkowej możliwości konsultacji i zabiegów u Rafała Kota, który jest ojcem znakomitego skoczka narciarskiego, Macieja Kota. W przeszłości był fizjoterapeutą kadry polskich skoczków. Rafał Kot przygotował specjalne programy autorskie w takich dziedzinach, jak: rehabilitacja ortopedyczna i pourazowa, fizykoterapia, kinezyterapia, krioterapia oraz masaże lecznicze.

Hotel Kopieniec****
ul. Budzowa 45 G, 34–531 Murzasichle
Recepcja i rezerwacja
Tel: +48 18 533 05 56
mail: recepcja@kopieniec.pl
www.kopieniec.pl
www.facebook.com/HotelKopieniec/

Oceń