Together Magazyn » Aktualności » LATO Z RIVIERĄ

LATO Z RIVIERĄ

Aloha Urlopowicze! Jakie macie plany na tegoroczne wakacje? Wiemy, że wielu z Was zrezygnowało z zagranicznych wyjazdów. Pozostaje pytanie – i co teraz? My jesteśmy zdania, że nie ma tego złego! Ładujemy baterie pozytywną energią i patrzymy tylko w dobrym kierunku! W końcu zawsze możemy liczyć na nasze kochane, polskie morze! Jeśli Wasz urlop musiał ulec zmianie i szukacie wakacyjnej alternatywy wypełnionej błogim spokojem, relaksem, dobrą zabawą i plażowym chillem, mamy coś, co może Was zainteresować… 

W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkową zabawę! Zasady są dziecinnie proste, a nagroda warta niewielkiego wysiłku. Co trzeba zrobić? To, co lubicie najbardziej – wpadnijcie do Riviery i zróbcie zakupy! Następnie zgłoście się z paragonami na nasze wakacyjne stoisko przy fontannie i zawalczcie o nagrodę! Wystarczy, że wymyślicie pomysłowe hasło, które najlepiej odda klimat Waszego urlopu. No dobrze, a nagroda? Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy klimatycznymi, sześciodniowymi wakacjami na odjazdowym kempingu nad Zatoką Pucką! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy tam Wakacyjną Strefę Riviery – idealne miejsce do odprężenia się, naładowania baterii i dobrej zabawy w gronie najbliższych. Znajdziecie tu przestronną przyczepę, gotową pomieścić nawet 6 osób, wygodne hamaki i leżaki, grill, jacuzzi, kajaki, sub (deska z wiosłem), a także sprzęt do windsurfingu! Klimatu dodadzą nastrojowe światła i niepowtarzalna atmosfera, którą sami stworzycie!

Nasza wakacyjna strefa znajduje się na kempingu w Swarzewie – nad samą Zatoką Pucką i niedaleko od Gdyni, a więc możecie bez obaw cieszyć się fantastycznym urlopem niemalże na wyciągnięcie ręki! Na ten cudowny, wypoczynkowy wyjazd zbierzcie ekipę, z którą najlepiej Wam się odpoczywa – zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, zakochane pary… Kogo tylko macie ochotę! 

Co tydzień będziemy wybierać kolejnego szczęśliwego pomysłodawcę najbardziej kreatywnego hasła! Akcja trwa do 6 września. 

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia! 

https://www.facebook.com/events/575533950001379/

Szczegóły akcji w regulaminie.

5/5 – (4 głosów)