Together Magazyn » Aktualności » Wszystkie mieszkania na Osiedlu Wróbla Staw sprzedane

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Wróbla Staw sprzedane

Spółka INPRO, jeden z czołowych deweloperów w Trójmieście, sprzedała wszystkie mieszkania w ramach komfortowego Osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród potencjalnych mieszkańców m.in. ze względu na doskonałą lokalizację w pobliżu jeziora Wróbla Staw oraz wysoką jakość wykonania oferowanych mieszkań.

W ramach osiedla powstało 14 budynków z 320 mieszkaniami. Powierzchnia sprzedanych lokali wynosi od 26 mkw. do nawet 95 mkw., a ich cena zaczynała się od 4600 zł brutto za mkw. Część mieszkań znajdujących się w ofercie była objęta programem dopłat „Mieszkanie dla Młodych”.

Osiedle jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Wróbla Staw, na skraju Pojezierza Kaszubskiego. W najbliższej okolicy do dyspozycji mieszkańców są sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi liczne ścieżki spacerowe, ZOO, a także malownicza trasa rowerowa. Mieszkańcy osiedla mogą także korzystać z Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, dzięki której bardzo szybko i komfortowo dostaną się na lotnisko w Rębiechowie oraz do centrum Gdańska.

Dzięki niskiej zabudowie projektu budynki nie konkurują z otaczającą go przyrodą. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały przestronne ogródki. W ramach inwestycji powstały także piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa.

Na terenie osiedla znajdują się nie tylko rozbudowane tereny zielone, ale także plac zabaw dla najmłodszych, wielofunkcyjne boisko oraz siłownia na świeżym powietrzu. W ofercie dewelopera pojawiły się też rzadziej spotykane dwupoziomowe mieszkania, pozwalające na swobodne oddzielenie części gościnnej od strefy prywatnej. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa profesjonalna ochrona.

IMG_9681

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania
o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

Oceń