Together Magazyn » Dom » OPTIMA nadal dostępna w ramach programu MdM

OPTIMA nadal dostępna w ramach programu MdM

INPRO z sukcesem sprzedaje kolejne mieszkania w ramach rodzinnego osiedla OPTIMA. Spółka przygotowała także specjalną ofertę dla wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania w Gdańsku Jasieniu, ale nie zdążyli skorzystać z limitu MdM w roku bieżącym.

Osiedle OPTIMA realizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu w sąsiedztwie wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dojazd do centrum w zaledwie 15 minut. Atutami inwestycji są także bliska odległość od centrum handlowego Fashion House, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, jezioro i tereny rekreacyjne sprzyjające odpoczynkowi na świeżym powietrzu.

Wszystkie mieszkania w ramach osiedla OPTIMA kwalifikują się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. W związku z tym INPRO przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich klientów, którzy nie zdążyli skorzystać z dopłat w bieżącym roku. Warunkiem udziału w programie jest podpisanie umowy deweloperskiej i wpłata 20% ceny mieszkania, a pozostałe 80% będzie można wpłacić na przełomie stycznia i lutego 2018 roku, ubiegając się o kredyt MdM za pośrednictwem doradcy INPRO.

OPTIMA to inwestycja skierowana dla rodzin. Na terenie osiedla powstaną dwa wielofunkcyjne boiska oraz duży plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców. Inwestycja będzie się składać z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na pozostałych piętrach nowoczesne, oszklone balkony. Wokół inwestycji powstaną liczne tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz staw. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, zaplanowano także budowę hali garażowej, komórek lokatorskich i wind.

W aktualnej ofercie pozostało 166 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 31,06 mkw. do 67,10 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 4.320 zł brutto za mkw.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania
o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

www.inpro.com.pl

Oceń