Together Magazyn » Aktualności » INPRO planuje nową inwestycję w Gdańsku

INPRO planuje nową inwestycję w Gdańsku

Informacja prasowa: 4.04.2017 r.

INPRO planuje nową inwestycję w Gdańsku

INPRO, jeden z wiodących deweloperów w Trójmieście, planuje w maju br. wprowadzić do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu. W ramach projektu Kwartał Uniwersytecki II powstanie nowoczesny dziewięciokondygnacyjny budynek, będący uzupełnieniem ukończonego już osiedla Kwartał Uniwersytecki.

Nowa inwestycja położona będzie przy ul. Szczecińskiej, zaledwie 700 m od stacji SKM Gdańsk Przymorze, 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego i centrum biurowego ALCHEMIA oraz 1000 m od centrum biurowego Olivia Business Centre. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także popularne centra handlowe REAL i ALFA.

 

Kwartał Uniwersytecki II będzie nowoczesnym dziewięciokondygnacyjnym budynkiem. Modernistyczną architekturę projektu uzupełnią słoneczne i przestronne balkony. Teren wokół inwestycji zostanie częściowo ogrodzony oraz monitorowany systemem kamer. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca postojowe oraz podcień rowerowy (zarówno ogólnodostępny jak i z ograniczonym dostępem). Na parterze budynku zaprojektowano także salę fitness, mediatekę i wózkarnię.

W ramach inwestycji powstanie w sumie 96 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 59 mkw. Sprzedaż mieszkań i prace budowlane rozpoczną się maju. Planowany termin ukończenia budowy to 31 lipca 2018 roku. Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną PROCONCEPT.

***

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

Oceń