Together Magazyn » Aktualności » Wielkie emocje są Ci pisane!

Wielkie emocje są Ci pisane!

Po raz trzeci Centrum Riviera w Gdyni budzi wielkie emocje i zaprasza do udziału w wielkanocnej Fabryce Pisanek. 16-20 marca Centrum wypełni się kreatywnością, przedsiębiorczością i niestandardowym myśleniem, a wszystko to za sprawą uczniów szkół podstawowych.

20 szkół podstawowych, których prace zostały wybrane w głosowaniu komisji w składzie: Marek Ciszewski – dyrektor Centrum Riviera, Paulina Kokoryka – Radio Gdańsk, Beata Szadziul – Pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. Gdyni Rodzinnej, Katarzyna Czapiewska – Centrum Designu Gdynia, zrealizuje projekty na gigantycznych, niemal dwumetrowych pisankach. Zdobione jaja będą powstawać 16 marca w godzinach 10-18.00 na oczach odwiedzających Centrum. Od 17 do 20 marca do godziny 12.00 każdy będzie mógł zagłosować na najpiękniejszą, jego zdaniem pisankę. Finał akcji odbędzie się 20 marca o godzinie 16.00. Szkoła, która zdobędzie najwięcej głosów wygra wyposażenie pracowni komputerowej.

– To już kolejna edycja wielkanocnego konkursu i równie wielkie emocje. Jesteśmy zachwyceni poziomem prac, jakie do nas trafiają. Z każdym rokiem dzieci udowadniają, że ich wyobraźnia nie ma granic – mówi Marek Ciszewski, dyrektor Centrum Riviera. – Fabryka Pisanek staje się już powoli tradycją, z której jesteśmy dumni. To nie tylko możliwość wsparcia placówek edukacyjnych, ale także wpływ na umysły dzieci i zachęcenie ich do wyjścia poza ramy standardowego myślenia, realizowania odważnych projektów.

Pisanki będzie można podziwiać w Centrum do 3 kwietnia. Partnerami tegorocznej akcji są Fielmann oraz Saturn.

Oceń