Together Magazyn » Gdańsk » Co warto zobaczyć latem w kinie?

Co warto zobaczyć latem w kinie?

 

22 czerwca rozpoczyna się kalendarzowe lato! Nareszcie piękna pogoda za oknami. W czasie wakacji w Multikinie będzie można zobaczyć aż 41 filmów premierowo i każdy z nich w najlepszych cenach.

W lipcu oraz w sierpniu warto odwiedzić Multikino. Premierę będzie miało aż 41 filmów, a wśród nich między innymi: „BFG: Bardzo Fajny Gigant” w reżyserii Stevena Spielberga, pomysłowa i zaskakująca kontynuacja wielkiego kinowego przeboju z 2014 roku, czyli „Iluzja 2”, kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę – „Star Trek: w nieznane”, „Jason Bourne” z Mattem Damonem w roli głównej, animacja „Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie”, „Legion samobójców” z Jaredem Leto oraz Willem Smithem w rolach głównych, animacja „Mój przyjaciel smok” oraz „Boska Florence” z Meryl Streep i Hugh Grantem.

LATO 2016 W KINIE_Infografika

W ciągu tygodnia w kinach sieci Multikino i Silver Screen, we współpracy z partnerami, odbywają się: Multiponiedziałki, Poniedziałki z Coca-Cola, Wtorki z Somersby oraz Bueno Czwartki. Dzięki nim kinomani w całej Polsce mogą oglądać najlepsze produkcje filmowe w najkorzystniejszych cenach.

Szczegółowy repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Lato 2016 w kinie_Filmy familijne i komedieLato 2016 w kinie_Popcorn i napoje

 

Oceń