Together Magazyn » Aktualności » Villa Zagórze – zawsze po drodze

Villa Zagórze – zawsze po drodze

Wybierając restaurację, najczęściej zwracamy uwagę na jakość oferty gastronomicznej. Ważne znaczenie może mieć też przyjazna atmosfera, dostępność lokalu dla rodzin z dziećmi i dogodna lokalizacja. Połączenie tych wszystkich atutów znajdziemy w restauracji Villa Zagórze, która jest położona przy drodze krajowej nr 6 w Rumi.

Do Villi Zagórze zawsze warto zajrzeć, niezależnie od tego, czy wybieramy się na wycieczkę na Półwysep Helski, czy może wracamy z dłuższej podróży. Szybko można tutaj dotrzeć z Trójmiasta czy z południowej części Kaszub, m.in. dzięki dogodnemu połączeniu z obwodnicą. Na zmotoryzowanych gości czeka wygodny parking. Można również skorzystać z bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

Na co można liczyć we wnętrzu restauracji? Na przyjazny, kameralny klimat połączony z nowoczesnym wystrojem. Uwagę zwraca również przestronny ogród zimowy. To idealne miejsce na energetyczne śniadanie, służbowy lunch, bez konieczności zbaczania z trasy, ale również na dłuższe spotkanie biznesowe. Kameralną atmosferę docenią też osoby, które planują romantyczną kolację we dwoje.

W restauracyjnym menu można znaleźć potrawy kuchni europejskiej, przygotowywane wyłącznie ze świeżych składników. Wyselekcjonowana karta dań sprawia, że wszystkie pozycje są przyrządzane na bieżąco. Warto spróbować zup, makaronów i pierogów, ryb i owoców morza czy dań mięsnych. Na uwagę zasługują także desery, które stanowią idealne zwieńczenie uczty kulinarnej.

Villa Zagórze to lokal w pełni przyjazny rodzinom. Z myślą o najmłodszych gościach, zadbano tutaj o specjalne krzesełka dla dzieci. W słoneczne dni można wybrać się do namiotu zabaw. Również karta dań zawiera propozycje dla małych smakoszy. Można tutaj znaleźć m.in. „Żółwika sammy”, „Kurczaka małego” czy „Rudego liska”. Rodzice mogą mieć pewność, że wszystkie potrawy są przygotowywane wyłącznie ze zdrowych składników, z uwzględnieniem dziecięcych preferencji. A zatem rodzinny obiad w Villi Zagórze to znakomity pomysł na wspólne popołudnie.

Oferta Villi Zagórze obejmuje również organizację imprez rodzinnych i okolicznościowych. Istnieje kilka wariantów menu do wyboru, a sympatyczna i kompetentna obsługa jest otwarta na wszelkie sugestie gości.

Podsumowując, Villa Zagórze to miejsce, do którego jest zawsze po drodze. Warto tutaj wracać, by delektować się atmosferą, dobrą kuchnią i wspólnie spędzonymi chwilami.

Villa Zagórze
ul. Sobieskiego 21, Rumia
Tel.: +48 605 848 429
Godziny otwarcia:
Pon. – pt. 8:00–21:00
Sob. – niedz.: 9:00–21:00
e-mail: restauracjavillazagorze@gmail.com
http://www.villazagorze.com.pl

Oceń