Together Magazyn » Art. zewnętrzny » IHS Markit zatrudni 100 nowych osób w Gdańsku
oferty pracy

IHS Markit zatrudni 100 nowych osób w Gdańsku

Międzynarodowa firma IHS Markit specjalizuje się w ekonomicznej, finansowej i przedmiotowej analizie rynków. Powstała z połączenia pochodzącej z USA firmy IHS oraz angielskiej spółki Markit. Główna siedziba firmy znajduje się w Londynie, ale jej oddziały działają na całym świecie, w tym również w Polsce, w Gdańsku. Do pomorskiego oddziału IHS Markit będzie zatrudniać nowych pracowników.

Gdański oddział IHS Markit

Gdański oddział firmy IHS Markit od niedawna ma swoją siedzibę w biurowcu C200. Dysponuje nowocześnie i ergonomicznie wykończonymi biurami. Korzysta z powierzchni użytkowej o wielkości 3000 mkw., na których pracuje obecnie ponad 200 osób. W gdańskim IHS Markit już wkrótce zatrudnionych zostanie 100 kolejnych specjalistów, którzy będą pracować nad analizą rynków.

Jest to związane z prężnym rozwojem działów firmy w Gdańsku: działu zajmującego się rozwojem i dostawą produktów oraz działu odpowiedzialnego za rozwój systemów informatycznych i aplikacji wykorzystywanych przez IHS Markit z jej klientów. Drugim co do wielkości w gdańskim oddziale jest zespół specjalistów ds. danych oraz analityków z zakresu ekonomii i zagrożeń.

Oferty pracy w IHS Markit w Gdańsku

Obecnie firma IHS Markit prowadzi już rekrutację nowych pracowników do swojego gdańskiego oddziału. Oferty pracy dotyczą stanowisk: młodszego specjalisty ds. danych ekonomicznych i finansowych, młodszego specjalisty ds. danych oraz Software Engineer .NET (https://www.gowork.pl/praca/programowanie-e-commerce;b).

Warunki pracy w IHS Markit

W Gdańsku teraz jest zatrudnionych ponad 180 specjalistów, którzy świetnie poruszają się w obszarze nowoczesnych technologii. IHS Markit gwarantuje pracownikom elastyczne godziny pracy, możliwość rozwoju kariery zawodowej i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie oraz pracę w dynamicznym zespole.
Zachętą dla wszystkich noszących się z zamiarem składania swoich aplikacji pracowniczych do oddziału międzynarodowej firmy IHS Markit w Gdańsku będą na pewno warunki wykonywania obowiązków zawodowych. W biurowcu C200 znajdują się wygodne miejsca pracy i niestandardowe przestrzenie, sprzyjające relaksowi pracowników. Można tu znaleźć salę bilardową czy pokój do gry w planszówki. Koncepcję takiego miejsca do pracy z elementami nowoczesnego designu przygotowało biuro Kreativa.

Oceń