Together Magazyn » Aktualności » Uniwersalny i potężny – iPhone 6s

Uniwersalny i potężny – iPhone 6s

Apple iPhone 6s to telefon jedyny w swoim rodzaju. Jego niesamowite możliwości znajdują uznanie w oczach użytkowników, a całości znakomicie dopełnia nowoczesny design.

Smartfon dla każdego i na każdą okazję

Bardzo rzadko zdarza się, aby telefon komórkowy łączył w sobie mnogość funkcji oraz znakomitą wydajność. Niestety najczęściej jest tak, że produkowane smartfony odznaczają się tylko jedną z wymienionych cech. Zupełnym zaprzeczeniem tego trendu jest jeden z flagowych produktów Apple – iPhone 6s.

6s swoją funkcjonalnością i uniwersalnością znakomicie potwierdza słowa wypowiedziane niegdyś przez współzałożyciela Apple, Steve’a Jobsa: „To, co chcemy robić, to produkty następujące po sobie, które są mądrzejsze niż jakiekolwiek mobilne urządzenia wcześniej i bardzo łatwe w użyciu”. Ten model zdecydowanie wnosi nową jakość na rynek telefonii komórkowej, nie tylko pozostawiając konkurencję daleko w tyle, ale przede wszystkim wyznaczając niespotykane dotąd standardy.

Łączność szybsza niż kiedykolwiek wcześniej

Obsługa wielu standardów komunikacyjnych bardzo korzystnie wpływa na zasięg telefonu oraz szybkość jego działania. W przypadkuiPhone 6s nie musisz obawiać się problemów z wykonywaniem połączeń lub korzystaniem z Internetu. To zasługa sprawnego odbioru w takich formatach jak HSPA+DC, 3G, 4G i oczywiście LTE. Ten ostatni zapewnia transmisję danych dochodzącą nawet do 300 Mbps, co będzie szczególnie odczuwalne podczas buforowania filmów online w HD czy pobierania dużych plików.

Wszystko to przydaje się zarówno podczas wykorzystania biznesowego, jak i prywatnego. Użytkownik lubiący podróżować, zawsze będzie w kontakcie ze swoimi bliskimi, a przedsiębiorca w każdej chwili może skontaktować się ze współpracownikami lub kontrahentami.

Wybitny procesor i system operacyjny

Kolejną mocną stroną smartfonu od Apple są solidne podzespoły w jego wnętrzu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje proces A9 z inteligentnym systemem chłodzenia, który cechuje się bardzo wydajnym działaniem. Zapewnia sprawne funkcjonowanie aplikacji oraz koordynuje wszystkie procesy, a co najważniejsze – telefon nie zwalnia swojej pracy nawet w przypadku dużego zapełnienia pamięci.

System operacyjny iOS jest wciąż niedoścignionym ideałem na rynku – na jego wielu funkcjach wzorują się pozostałe marki na rynku. Swoją uniwersalność i funkcjonalność zawdzięcza w dużej mierze temu, że, jak twierdził wspomniany już Jobs, iPhone od początku projektowany był nie dla zarobku czy użytkowników, lecz jako smartfon spełniający potrzeby swoich twórców. Właśnie dlatego tak doskonale wpisuje się w wymagania klientów i gwarantuje wysoki komfort podczas użytkowania.

Ogrom możliwości w iPhone 6s

O klasie 6s świadczą niezwykle wyśrubowane parametry multimediów. Warto tu wspomnieć choćby o obiektywach, z których na szczególną uwagę zasługuje tylny. Matryca z rozdzielczością 12 Mpix oraz zaawansowana optyka to gwarancja nie tylko świetnych zdjęć, ale również materiałów wideo w jakości 4K. Jeszcze niedawno takie możliwości oferował jedynie sprzęt zarezerwowany dla profesjonalistów.

Warto zatrzymać się jeszcze na moment na możliwościach oferowanych przez podzespoły optyczne. Kamera iSight dysponuje mocnym autofocusem wzbogaconym o funkcje: True Tone Flash, Focus Pixels oraz o możliwość wykonywania zdjęć panoramicznych aż do 63 Mpix. Przednia kamera z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix to pewność ostrych i wyraźnych selfie za każdym razem.

iPhone 6s posiada bardzo sprytną funkcję Live Photos. Sprawia ona, że Twoje zdjęcia podczas przeglądania „ożywają”. Telefon bowiem rejestruje krótką chwilę tuż przed i tuż po wykonaniu fotografii – wraz z dźwiękiem.

Nowoczesny iPhone 6s z niemal nieograniczonymi możliwościami znajdziesz w sieci T-Mobile. Atrakcyjne ceny oraz różnorodne pakiety sprawią, że bez kłopotu dobierzesz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Oceń