Together Magazyn » Aktualności » Stylowa noc, czyli jak ubrać siebie i dziecko na sylwestra

Stylowa noc, czyli jak ubrać siebie i dziecko na sylwestra

Po magicznym okresie świąt, wspaniałej wigilijnej uczcie i czasie spędzonym w rodzinnym gronie przychodzi ta wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju noc – Sylwester! To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w roku, kiedy możemy powspominać minione 365 dni, zrobić postanowienia na nowy, nadchodzący rok, i przede wszystkim wspólnie się zabawić.

sylwester

Błysk i klasa

Zaraz po świętach w sklepach rozpoczynają się wielkie wyprzedaże. To idealny moment na skomponowanie sylwestrowej stylizacji dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Na noworocznych imprezach zawsze panuje ta sama zasada – trzeba błyszczeć! Błyskotki mogą pojawić się dosłownie wszędzie – na włosach, oczach, bluzkach, sukienkach czy nawet butach. Ale pamiętaj: co za dużo, to niezdrowo!

Dla rodziców najlepsze będą klasyczne rozwiązania – sukienki o prostym kroju lub, modne od kilku sezonów, kombinezony dla Pań oraz sportowe koszule dla Panów. Uzupełnijcie strój błyszczącymi dodatkami w postaci kopertówek, naszyjników czy oryginalnych oprawek, a będziecie lśnić całą noc.

sylwester2 sylwester3 sylwester4

Oceń