Together Magazyn » Aktualności » TOP 4 blogów rodzinnych z 3City

TOP 4 blogów rodzinnych z 3City

Tędy i owędy


Rodzinny blog podróżniczy tworzony przez Patrycję, Adama i dziewięcioletnią Amelię, która podróżuje z rodzicami od niemowlęctwa. Można powiedzieć, że na podróżach zjadła zęby – pierwszy mleczak pojawił się podczas pobytu nad Biebrzą, ten sam ząb wypadł jej w czasie podróży po USA. Wszyscy troje kochają przyrodę, od lat obserwują ptaki i utrwalają piękne momenty z życia. Kończąc jedną wyprawę, planują już kolejną. Mieszkają w okolicach Trójmiasta i to stąd wyruszają na wyprawy – te małe i te duże.

Tu i Wszędzie


Tu i Wszędzie to blog tworzony przez Sylwię, Grześka i 4-letniego Igora Kołpuć z Gdyni, których wspólną pasją są podróże. Zaczęli podróżować dopiero w momencie pojawienia się Igora, a jego pierwszy lot samolotem był pierwszym dla nich wszystkich. Teraz podróżowania uczą się razem. Odwiedzili m.in.: Włochy, Grecję, Austrię, Chorwację, Hiszpanię, Szwajcarię. 3 miesiące poznawali Arkansas, przez miesiąc jeździli po Zachodnim Wybrzeżu Stanów z namiotem w bagażniku, a niedawno spędzili miesiąc w Dubaju.

Tu i wszędzie blog

Okiem Alexa


Blog o rodzinnych podróżach po Polsce i Europie. Zwykle rodzina jeździ w komplecie 2+2, czyli Ola, Marcin, Martyna i Agatka. Odwiedzili już niemały kawałek Polski i Europy, pokonali tysiące kilometrów. Na blogu znajdziemy porady, wskazówki, relacje z podróży. W tym roku podjęli wyzwanie „Niedziela dla rodziny” – chcą choć raz w tygodniu nieco zwolnić i spędzić cały dzień na 100% razem. W planach mają jednodniowe wycieczki po naszym województwie, ale i dłuższe wyprawy.


Wszędobylscy


Podróże to ich pasja, której poświęcają każdą wolną chwilę. Lubią podróżować zarówno po Polsce, jak i po Europie, a kilka tygodni spędzili przemierzając Chiny. Blog powstał nie tylko, by utrwalić wspomnienia, ale także by pokazać, że podróżowanie z dzieckiem nie jest wcale takie straszne. Piszą o tym, co warto zobaczyć, gdzie się wybrać, polecają ciekawe miejsca serwujące dobre jedzenie i dzielą się

Oceń