Together Magazyn » Dom » System domofonowy dla dużych osiedli mieszkaniowych
terhmXg

System domofonowy dla dużych osiedli mieszkaniowych

Dziś porozmawiamy o tym, jak system domofonowy jest zorganizowany w osiedlach mieszkaniowych w oparciu o technologię IP i jakie są jego zalety. Do tej pory domofon IP jest innowacyjnym systemem domofonowym wielomieszkaniowym.

yjplnXcXevin
ripvzchpzwl

Znajduje zastosowanie w domach klubowych, osiedlach mieszkaniowych klasy biznes i premium.

Domofon wielorodzinny i możliwości jakie daje mieszkańcom:

1. W kompleksie mieszkaniowym może być dowolna liczba mieszkań, dowolna liczba wejść na teren, dowolna liczba wejść i wejść drugorzędnych, dowolna liczba pięter oraz dowolna liczba dozorców i dyspozytorów. System nigdy nie jest zajęty: jednocześnie można wykonywać dowolną liczbę połączeń.

2. Każdy mieszkaniec może oglądać obraz z kamer systemu monitoringu wideo za pomocą monitora domofonowego IP lub smartfona ze specjalną aplikacją mobilną. Plac zabaw, parkowanie samochodu, boisko sportowe, klatka schodowa – wszystko to jest teraz pod kontrolą w każdej chwili!

3. Sąsiedzi mogą komunikować się przez interkom, pozostali sąsiedzi mogą komunikować się z concierge, concierge komunikuje się ze sobą i to wszystko w tym samym czasie iw dowolnej ilości.

4. Wezwać windę na piętro przy wychodzeniu z mieszkania? Otworzyć szlaban dla gości przyjeżdżających samochodem? Czy mogę otworzyć bramkę parkingową ze smartfona? Tak, to proste. Domofon IP, taki jak BAS-IP, ma uniwersalne przekaźniki IP, które mogą obsługiwać wszystkie te funkcje. I nie tylko.

5. Być na bieżąco z nowościami i wydarzeniami w osiedlu, dowiadywać się na czas o odłączeniu ciepłej wody lub naprawie windy, otrzymywać codzienną prognozę pogody? Pomoże w tym monitor interkomu IP. Wiadomości wysyłane są przez portiera za pomocą specjalnego oprogramowania.

6. Domofon IP można podłączyć bezpośrednio do sieci operatora, nie jest wymagane dodatkowe okablowanie.

7. Dzięki funkcji „mobilny wideodomofon” połączenia interkomowe można odbierać lokalnie lub zdalnie na telefonach komórkowych, a także na smartfonach przez 4G za pomocą aplikacji mobilnej

8. Wszystkie rozmowy w systemie są nagrywane. Ewidencję może prowadzić dyspozytor, konsjerż lub ochroniarz.

Korzystając z monitora domofonowego IP, a także na smartfonie lub tablecie wyposażonym w aplikację mobilną, możesz oglądać kamery monitorujące zainstalowane na terenie i wewnątrz kompleksu mieszkalnego.

Parkowanie własnego samochodu, tereny dziecięce i sportowe, klatka schodowa, wejście do wejścia – wszystko możesz zobaczyć o każdej porze i z dowolnego miejsca!

Aby prace naprawcze lub konserwacyjne nie zaskoczyły Cię, spółka zarządzająca wysyła informacyjne wiadomości tekstowe i graficzne na monitory systemu domofonowego ip, informując na czas o wydarzeniach na osiedlu, nowościach, a nawet prognozie pogody! I otrzymać życzenia urodzinowe od firmy zarządzającej kompleksem mieszkaniowym? Drobiazg, ale fajnie!

Dzięki domofonowi IP będziesz zawsze w kontakcie ze swoim domem. Aplikacja mobilna na urządzenia z systemem iOS i Android pozwala być w domu nawet będąc na innym kontynencie, ponieważ posiada niemal wszystkie funkcje stacjonarnego monitora IP z interkomem. Zobacz gościa, odbierz i otwórz drzwi, zobacz wszystkie dostępne kamery, zarządzaj wszystkimi wejściami i wejściami, skontaktuj się z portierem i dyspozytorem, a także skontaktuj się z sąsiadami, a nawet zadzwoń do członków rodziny. Gdziekolwiek jesteś, będziesz mieć pewność, że w domu wszystko jest w porządku!

Konfiguracja systemu domofonowego IP jest niezwykle prosta, ponieważ wielu producentów oferuje specjalne oprogramowanie do uruchamiania i konfiguracji sprzętu. Jednym z najbardziej znanych obecnie jest BAS-IP Link.

A domofon IP to wysokiej jakości obraz wideo gościa w monitorze domofonu, wyraźna transmisja głosu nawet przy silnych hałasach ulicznych w tle, niezawodna i bezproblemowa praca systemu jako całości. Zapisz wideo o nieodebranych połączeniach, przekierowywaniu połączeń i automatycznej sekretarce. Domofon IP BAS-IP, mając jednocześnie te zalety, nigdy nie stanie się przestarzały. Technologia IP pozwala na aktualizację oprogramowania w już działających urządzeniach, poprawiając ich wydajność i dodając nowe funkcje.

Oceń