Świnka Pepa na otwarciu nowej części Galerii

22 października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk świętowało otwarcie nowej części swojej galerii. Na gości czekały 33 nowe sklepy znanych marek, strefa wypoczynku z WiFi oraz liczne atrakcje dla całych rodzin.

W samo południe najmłodsi goście mogli spotkać kultową już bajkową postać – Świnkę Peppę. Niespodzianki przygotowali również właściciele nowych butików.

Dzięki kilkuetapowej rozbudowie w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk powstały nowe lokale handlowe i usługowe. Wśród nowo otwartych butików pojawiły się m.in. Sinsay, Martens Sport, Yoko, Ryłko, Pepco, Diverse, Duka, Reserved Re Kids oraz Empik. W trakcie prac powstały również przestronne pasaże i strefa restauracyjna. Można w niej nie tylko zjeść posiłek, lecz także korzystać z bezpłatnego WiFi, ładowarek do telefonów komórkowych i tabletów oraz multimedialnego stołu z dostępem do internetu. Ci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, mogą skorzystać z miniczytelni.

Z okazji otwarcia nowej części galerii handlowej na wszystkich czekały liczne atrakcje. Centrum Handlowe odwiedziła dobrze znana dzieciom Świnka Peppa. Bajkowa bohaterka zaprosiła najmłodszych do licznych zabaw i konkursów. Dzieci mogły stworzyć rysunki przedstawiające ulubioną przygodę Świnki Peppy, zapozować do zdjęcia w samochodzie Taty Świnki na tle domu Peppy, spróbować wykonać balonowego zwierzaka, a także wziąć udział w zabawach i grach zręcznościowych. Nie zabrakło również okazji, żeby uściskać samą Świnkę Peppę i wyruszyć z nią w podróż pociągiem po pasażach galerii handlowej.

Dzieci wspólnie z rodzicami mogły również ułożyć multimedialne puzzle i w ten sposób poznać najpiękniejsze miejsca w Gdańsku, jak również podczas gry podłogowej odkryć ciekawe rejony Kaszub.

Podczas sobotniego otwarcia nie zabrakło konkursów dla młodzieży i dorosłych. W jednym z nich miłośnicy mody mogli spróbować swoich sił i stworzyć niezwykłą stylizację. Na specjalnej scenie staneły manekiny ubrane w czarne sukienki, a uczestnicy konkursu mieli za zadanie dobrać dodatki – torebki, paski, szale czy biżuterię. Na zwycięzców czekały bony na zakupy.

fot. Piotr Żagiell

Podobne

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany