Together Magazyn » Aktualności » Świnka Pepa na otwarciu nowej części Galerii

Świnka Pepa na otwarciu nowej części Galerii

22 października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk świętowało otwarcie nowej części swojej galerii. Na gości czekały 33 nowe sklepy znanych marek, strefa wypoczynku z WiFi oraz liczne atrakcje dla całych rodzin.

W samo południe najmłodsi goście mogli spotkać kultową już bajkową postać – Świnkę Peppę. Niespodzianki przygotowali również właściciele nowych butików.

Dzięki kilkuetapowej rozbudowie w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk powstały nowe lokale handlowe i usługowe. Wśród nowo otwartych butików pojawiły się m.in. Sinsay, Martens Sport, Yoko, Ryłko, Pepco, Diverse, Duka, Reserved Re Kids oraz Empik. W trakcie prac powstały również przestronne pasaże i strefa restauracyjna. Można w niej nie tylko zjeść posiłek, lecz także korzystać z bezpłatnego WiFi, ładowarek do telefonów komórkowych i tabletów oraz multimedialnego stołu z dostępem do internetu. Ci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, mogą skorzystać z miniczytelni.

Z okazji otwarcia nowej części galerii handlowej na wszystkich czekały liczne atrakcje. Centrum Handlowe odwiedziła dobrze znana dzieciom Świnka Peppa. Bajkowa bohaterka zaprosiła najmłodszych do licznych zabaw i konkursów. Dzieci mogły stworzyć rysunki przedstawiające ulubioną przygodę Świnki Peppy, zapozować do zdjęcia w samochodzie Taty Świnki na tle domu Peppy, spróbować wykonać balonowego zwierzaka, a także wziąć udział w zabawach i grach zręcznościowych. Nie zabrakło również okazji, żeby uściskać samą Świnkę Peppę i wyruszyć z nią w podróż pociągiem po pasażach galerii handlowej.

Dzieci wspólnie z rodzicami mogły również ułożyć multimedialne puzzle i w ten sposób poznać najpiękniejsze miejsca w Gdańsku, jak również podczas gry podłogowej odkryć ciekawe rejony Kaszub.

Podczas sobotniego otwarcia nie zabrakło konkursów dla młodzieży i dorosłych. W jednym z nich miłośnicy mody mogli spróbować swoich sił i stworzyć niezwykłą stylizację. Na specjalnej scenie staneły manekiny ubrane w czarne sukienki, a uczestnicy konkursu mieli za zadanie dobrać dodatki – torebki, paski, szale czy biżuterię. Na zwycięzców czekały bony na zakupy.

Zobacz również nasze kolorowanki świnka Peppa

fot. Piotr Żagiell

Oceń