Świnka Peppa

Kolorowanki świnka Peppa

kolorowanki świnka peppa
Bohaterką uwielbianej przez każdego malucha bajki o Peppie jest mała różowa świnka. Podobnie jak każdy jej fan chodzi do przedszkola, smuci się, cieszy, bawi, rozrabia i uwielbia słodycze. Dzieci kochają zarówno Świnkę, jak i gadżety z nią związane. Bajki, figurki, słodycze, puzzle. Co jeszcze sprawi, że dziecko się ucieszy? W naszym serwisie znajdują się różnego rodzaju kolorowanki. Kolorowanki świnka Peppa to tylko jedna z propozycji. Można ją pobrać i pokolorować. Kolorowanki przedstawiające tę wesołą postać, to nie tylko próba sprostania dziecięcym wymaganiom, to także zapewnienie im rozwijającego, a zarazem przyjemnego zajęcia.

Skąd pochodzi Świnka Peppa?

Tak naprawdę, nasza mała świnka jest już nastolatką. Bajka powstała bowiem w 2004 roku w Wielkiej Brytanii. Do Polski trafiła w 2007 roku. Od tego czasu jej popularność ciągle rośnie. Co się ku temu przyczynia? Bajki o Peppie są krótkie, wesołe i kolorowe. Taki powinien być świat kilkulatka.
Peppa ma rodzinę oraz przyjaciół. Występują oni nie tylko w filmikach, ale także w zestawach zabawkowych oraz kolorowankach. Rodzice świnki nie noszą imion, podobnie jak każde dziecko Peppa nazywa ich mamą świnką i tatą świnką. Brat to George. Dziadkowie – babcia świnka i dziadek świnka. Świnka Peppa jest bardzo miłą dziewczynką. Z racji tego posiada całą masę przyjaciół. Wśród nich znajdują się zwierzątka o różnych imionach, np. kucyk Pedro, zebra Zoe, kotka Candy lub słoń Emilka.

Liczy się wyobraźnia, czyli kolorowanki z udziałem świnki Pappa

Bajka o śwince Peppie wciąż zyskuje na popularności. Oglądanie bajek to jednak niejedyne miejsce, gdzie pojawia się świnka Pappa. Kolorowanka może dać dziecku więcej radości niż oglądany po raz kolejny filmik. Ten sposób zabawy rozwija kreatywność oraz zdolności manualne. Dziecko może dowolnie wybierać kolory, przy okazji poznając je. Kolorowanie uczy także poznawania pewnych ograniczeń, niebo – musi być niebieskie, chmury – białe, świnka – różowa.
Podejmując decyzję o wydrukowaniu dziecku kolorowanki, dajesz mu wybór. Dzieci uwielbiają decydować. Wówczas o wiele chętniej podejmują się konkretnych zajęć. Kolorowanka z Peppą, Georgem, a może z babcią świnką? Tym razem wybór należy do dziecka!

5/5 – (3 głosów)