Seks, rozczarowanie i radość, miłość od pierwszego wejrzenia do utraty tchu, bliskość, pożądanie, tęsknota – wszystkie te uczucia znajdują odzwierciedlenie w najlepszych erotycznych powieściach. Mocno zdyskredytowany romans powoli odzyskuje dobrą reputację i staje się coraz bardziej popularny.

Erotyki przeżywają odrodzenie — czytanie ich nie jest już wstydem, jest wręcz modne! Pobierz erotyk w formacie pdf bez wychodzenia z domu i przekonaj się, że mamy rację. Powieści erotyczne to przede wszystkim książki, które pozwalają lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby, na nowo rozpalić ogień w związku z wieloletnim stażem, ale też po prostu miło spędzić czas w piątkowy wieczór.

Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze powieści erotyczne ostatnich lat – większość z nich dotyczy nie tylko seksu, ale i uczuć, więc wcale nie trzeba ich ukrywać pod poduszką.

1. „Nimfomanka”, Sonia Rosa

Życie Anity potoczyło się zdecydowanie inaczej niż by tego oczekiwała. Bardzo wcześnie zaczęła spotykać się z mężczyznami i uprawiać seks. Generalnie jej życie to pasmo niepowodzeń i kolejnych przygód seksualnych. Mocna, kipiąca erotyzmem opowieść o kobiecie uzależnionej od seksu.

2. „Nieodpowiednia dziewczyna”, J. Harrow

Bardzo emocjonująca, pełna bólu, pożądania, przeciwności i wielu innych emocji. Skomplikowana relacja spokojnego chłopaka i zbuntowanej dziewczyny. Jest to romans połączony z powieścią obyczajową, w którym znajdziemy kilka pikantnych scen.

3. „Niegrzeczny szef”, Whitney G.

Jeden z najlepszych biurowych romansów tego roku. Przezabawna historia o poczynaniach playboya, który został zmuszony do trzymania sprzętu w swoich spodniach. Śmieszne sytuacje i istny pożar żądzy. Jedynym minusem jest to, że książka kończy się zbyt szybko…

4. „Kusząca pomyłka”, Vi Keeland

Rachel poznaje Caina w dość nieoczekiwanym momencie. Bierze go za byłego, żonatego faceta swojej kumpeli, który nota bene ją skrzywdził. Dość szybko pomyłka wyjaśnia się a Cain okazuje się… sprawdźcie sami!

5. „Historia pewnej rozwiązłości”, Danka Braun

Pasjonująca saga o rodzinie Orłowskich. Wydaje się, że są szczęśliwi, Robert i Renata cieszą się wnukiem. Niestety kiedy mały Eryk zapada w śpiączkę wszystko się wali. Każdy każdego obwinia, Robert oddala się od żony, a Renata postanowiła, że nie będzie dalej tolerować jego wyskoków. Czy dojdą do porozumienia?

6. „Noc zakochanych — opowiadanie erotyczne”, Katja Slonawski

On jest przystojnym wykładowcą na uniwersytecie i znanym pisarzem, a ona jego studentką. Szybko staje się jasne, że narastającego między nimi pożądania nie da się powstrzymać i wszystko jest tylko kwestią czasu…

7. „Francuskie noce”, Adriana Rak

Prawdziwy rollercoaster emocjonalny! Każda strona to gama emocji od ekscytacji i szczęścia po złość i rozczarowanie. Nie zabraknie również miłosnych uniesień. Czy można uśpić miłość i zapomnieć o osobie, która była kiedyś dla nas ważna? Czy można zmienić bieg wydarzeń i żałować?

8. „#EraTindera”, Jakub Przytarski

Erotyk napisany przez mężczyznę? Tak, to możliwe! Jeśli jesteś ciekawa, bądź ciekawy, męskiego spojrzenia na miłość i seks w dobie internetowych randek to „#EraTindera” jest dla Ciebie. Autor zaprasza do świata portali randkowych, Instagrama i Tindera. Sprawdźcie sami…

9. „Szalona noc”, Christina Lauren

Ta powieść nie należy do tych, które od samego początku zasypują odważnymi scenami.Namiętność pojawia się dopiero z czasem. Tymczasem całość przeplatają wtrącane gdzieniegdzie impulsy miłosne, prześwity uczuć, rozpoznawanie pierwsze ich oznaki. Drobne zachwyty, niepozorny dotyk i… w końcu coraz bardziej odczuwalny pociąg fizyczny.

10. „Dokończona lekcja muzyki”, Karolina Langer

Spotkanie po latach, bal Absolwentów – idealna okazja, aby wrócić pamięcią do tego, co czuli do siebie w szkolnych czasach. Julia – błyskotliwa, pełna uroku szefowa działu marketingu bez trudu rozpoznała w tłumie Piotra. Ich fantazje w końcu mają szansę się spełnić – w sali muzycznej, na ostatnim piętrze budynku szkoły…

Książki, które pobudzają zmysły: 10 “najgorętszych” pozycji – Tylko dla rodziców
Oceń ten post

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany