Together Magazyn » Aktualności » Nowy salon Meble Vox – wybór z rozsądku

Nowy salon Meble Vox – wybór z rozsądku

Nowy salon Meble Vox – wybór z rozsądku

Od 24 kwietnia mieszkańcy Gdańska i okolic mogą korzystać z nowego salonu firmowego Meble Vox, który jest zlokalizowany przy ul. Przywidzkiej 7 w Gdańsku. Przestronny i przyjazny klientowi – tak w skrócie można określić ten nowy obiekt handlowy, położony w CH Rental Park. Obecnie sieć ma już ponad 150 punktów sprzedaży na terenie Polski i za granicą.

Nowa placówka Meble Vox liczy ponad 300 m kw. powierzchni. Klienci mają możliwość swobodnego zapoznania się ze wszystkimi kolekcjami mebli tej marki (4 You, R&O, 3D, 2pir, Evolve, Classic, Hifi, Inbox, Muto; kolekcje dziecięce i młodzieżowe: Spot, Smart, Evolve, Baby). Do dyspozycji kupujących pozostają również profesjonalni doradcy, którzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich mebli i dodatków. W obrębie salonu działa również galeria artykułów dekoracyjnych, gdzie można nabyć, między innymi, ceramikę, szkło, zegary, pościel, koce, poduszki czy lampy – a to wszystko dopasowane do kolekcji mebli Vox.

6_young_users_pokoj_niebieski_w960-h450-q95

 

Meble marki Vox cieszą się dużym powodzeniem zarówno w Polsce, jak i innych krajach. U źródeł zainteresowania tymi meblami warto wymienić niebanalne wzornictwo, ergonomię i wysoką jakość wykonania, która nie ustępuje najlepszym światowym standardom. To jednak nie wszystko. Jak podkreślają przedstawiciele producenta, ich celem jest tworzenie mebli przyjaznych dziecku, które pobudzają wyobraźnię i wspierają kreatywność najmłodszych użytkowników. Nawet z pozoru prozaiczna kwestia, którą może być zakup biurka przeznaczonego do nauki, może się przyczyniać do rozwoju dziecka, o ile oczywiście skorzystamy z odpowiednich mebli. Kupno właściwego biurka, jeszcze zanim dziecko pójdzie do szkoły, w naturalny sposób może stymulować jego rozwój. Przykładem może być biurko Smart firmy Vox. Nie jest to zwykły mebel biurowy, lecz konstrukcja, która umożliwia rozwój wyobraźni, stwarza okazję do eksperymentów i wyzwala kreatywność.


495_02_vox_spot_glamour_078_1_1_w960-h450-q95

Przejście dziecka w wiek szkolny to jeden z najważniejszych etapów w życiu. Warto, aby rodzice zadbali o to, by optymalnie wykorzystać ten moment. Z pewnością pomogą w tym wysokiej jakości meble marki Vox. Ergonomiczna i wygodna konstrukcja zapewni dziecku odpowiednią sylwetkę, a zarazem – przestrzeń do nauki. Aby pobudzić kreatywność dziecka, warto zaangażować je już w proces samego montażu mebla. Meble Vox to zdecydowanie wybór podyktowany rozsądkiem, który łączy się z zamiłowaniem do jakości i piękna.

 

11114757_1077647505596548_230402071918598091_nMeble Vox Gdańsk
CH Rental Park
ul. Przywidzka 7 i 9, 80–174 Gdańsk
tel. 58 304 15 38
e-mail: gdansk@meble.vox.pl

Czynne:
Pon.–pt.: 10.00–20.00
So.–nd.: 10.00–19.00

Oceń