Together Magazyn » Aktualności » Świąteczne akcenty na wielkanocnym stole
CM Oktawa aranż Wielkanoc

Świąteczne akcenty na wielkanocnym stole

Święta Wielkanocne niosą ze sobą radość i wiosenną, pełną kolorów świeżość. Zwyczaje, podobnie jak symbole towarzyszące tym świętom, mają w Polsce wielowiekową tradycję. Jajka, baranki, kurczaki, zajączki – te Święta pełne są tej symboliki. Symboliki, która w porcelanowym wydaniu sprawi, że wielkanocny stół nabierze niezwykłego charakteru i elegancji.

CM Oktawa aranż Wielkanoc

Serwis obiadowy dla 6 osób 23 el. Oktawa Biała 0001

Porcelanowa Wielkanoc

Obecność porcelanowych ozdób na wielkanocnym stole domaga się towarzystwa porcelanowej zastawy. Kolekcja Oktawa Biała marki Ćmielów stworzy wraz ze świątecznymi figurkami idealną całość. Kulisty kształt tego fasonu, ze zwężającymi się ku dołowi pasami subtelnych żłobień oraz biel przypominająca przebiśniegi nada spotkaniom rodzinnym niezapomnianej harmonii i wiosennej lekkości.

CM Oktawa zestaw porcelany na Wielkanoc

Porcelanowe Figurki

Ćmielowskie propozycje wielkanocnych ozdób wykonanych z najwyższej jakości porcelany na stałe wpiszą się w aranżację wielkanocnego stołu. Staną się one nie tylko jego ozdobą, ale także w dyskretny sposób przekażą tak ważną dla tych Świąt symbolikę. Kolorowe porcelanowe jajka, symbolizują płodność, nowe życie i obfitość. Ręcznie malowane zajączki, kurczaczki czy baranki symbolizują posłuszeństwo, łagodność i ofiarność. Porcelanowe figurki z Ćmielowa stworzą piękną oprawę dla zbliżających się Świąt.

Prezenty Świąteczne na Wielkanoc

Ćmielów marka z tradycją

Historia ćmielowskiej porcelany sięga roku 1790. Fabryka Ćmielów uznawana jest za jedną z najstarszych w Europie. Niepowtarzalne wzornictwo, wysoka jakość produktu, dbałość o najmniejszy detal, nacisk na kunszt ręcznego wykonania i zdobienia — to wszystko sprawia, że ćmielowskie kolekcje od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem i to nie tylko wśród koneserów porcelany, ale także wśród wszystkich osób, które szukają piękna w codzienności.

Polska Grupa Porcelanowa (PGP) łączy potencjał dwóch wiodących fabryk porcelany w Polsce w Ćmielowie i Łubianie. Ideą jej powstania w lipcu 2018 roku było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio. Różnicuje je rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją, produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako Grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawną organizacją i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

Kontakt dla mediów:
Anna Wiśniewska
pr@grupa-porcelanowa.pl
tel. 797 333 770

5/5 – (1 głosów)