Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Stylowe akcesoria do jadalni – jak podkręcić wnętrze?
pexels-pixabay-

Stylowe akcesoria do jadalni – jak podkręcić wnętrze?

Drobiazgi często odgrywają w aranżacjach wnętrz bardzo ważną rolę. Małe akcesoria kuchenne w jadalni czy w salonie stanowią istotne elementy dla całego wnętrza, dlatego warto zwrócić uwagę na ich design oraz spójność ze stylem, w jakim zostało utrzymane całe mieszkanie. Jakie gadżety kuchenne będą świetnym wyborem do nowoczesnego stylu? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Kubki z napisami również mogą być stylowe

Kubeczki dla całej rodziny to coś, czego nie może zabraknąć w żadnym domu. Kubek sprawdza się nie tylko w pracy. W sklepach z akcesoriami do kuchni jest wiele ciekawych modeli, ale które z nich będą najlepsze do podkręcenia nowoczesnego wnętrza? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – należy postawić na minimalizm. Kubki z anglojęzycznymi napisami oraz ze spersonalizowanym tekstem to nie tylko doskonały pomysł na prezent imieninowy, ale również idealne uzupełnienie do wnętrza stylowo urządzonej kuchni czy nowoczesnej jadalni. Warto postawić na mocny kolor, choć czarno-biała klasyka również będzie dobrym rozwiązaniem. Jeżeli w salonie połączonym z aneksem kuchennym na kanapie są niebieskie poduszki, świetną opcją będzie wybór kubków „pod kolor”.

Podwójne dno – nowoczesny wygląd

Szklanka z podwójnym dnem to absolutnych hit na liście ciekawych akcesoriów do nowoczesnej, urządzonej stylowo kuchni. Tego rodzaju naczynia idealnie wpisują się w minimalizm, ale będą również ciekawie wyglądać przy modnej obecnie estetyce boho oraz etno. Zarówno napoje, jak i zimne desery będą się pięknie prezentować, jeżeli będą podane w stylowych szklaneczkach.  Organizujesz przyjęcie w ogrodzie dla najbliższych Ci osób? A może chcesz przyjąć gości w domu, ale brakuje Ci nowoczesnych filiżanek? Szklanki z podwójnym dnem z powodzeniem zastąpią filiżanki. Kawa z ekspresu podana w taki sposób nie tylko świetnie wygląda na zdjęciach, ale również w rzeczywistości.

Akcesoria kuchenne – jak mądrze wybrać nowoczesność?

Nowoczesne akcesoria do kuchni powinny odznaczać się przede wszystkich ciekawym designem, ale nie jest to jedyny wymóg. Z oczywistych względów warto, aby były one również praktyczne oraz wygodne. Niskiej jakości i tanie naczynia do kuchni i jadalni szybko się zużyją i stracą swój dobry wygląd już po kilku użyciach, dlatego szukając rozwiązań na lata, kryterium ceny nie powinno być jedynym. Stylowe akcesoria nie muszą rujnować całego budżetu, ale jakość stanowi ważny element.

Oceń