Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Ściąganie mp3 z YouTube – jak to działa?

Ściąganie mp3 z YouTube – jak to działa?

Uwielbiamy mieć swoją ukochaną muzykę na telefonie. Chcemy jej słuchać wszędzie, gdzie się tylko da. Bez konieczności zużywania do tego swojego transferu danych. Nie wszystko bowiem jest do kupienia w specjalnych serwisach, nie wszystko wrzucone jest na serwisy popularne streamingowe. Po prostu niektóre treści pojawiają się tylko i wyłącznie na serwisie YouTube. Co zrobić w takim przypadku? Oczywiście, istnieje pewne rozwiązanie, które jest naprawdę bardzo proste i z pewnością się wam spodoba. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami w dalszej części.

Pobieranie mp3 z YouTube – jak działa?

To jest bardzo prosta sprawa. Wystarczy na stronie, która jest do tego dedykowana wejść, wkleić w odpowiednie miejsce link, który przyporządkowany jest to pożądanego przez nas filmu na YouTube, a następnie go pobrać. I gotowe! On sam zmieni nam film z YouTube na format mp3, żebyśmy mogli słuchać tego na swoim komputerze lub telefonie. Niektóre strony mają jednak rozwinięte funkcje, które z pewnością zadowolą każdego.

Najlepiej będzie, jeśli przedstawimy to na podstawie strony https://adconnect.pl/mp3, która ma do zaoferowania więcej niż jej koleżanki. Oczywiście pierwszy sposób to ten, który wytłumaczyliśmy na górze. Druga opcja jest taka, że w pasku wyszukiwarki podajemy tytuł lub wykonawcę piosenki lub kogoś, kto nagrał podcast, a następnie ona sama szuka za nas filmiku, który pod tym hasłem cieszy się największą popularnością. Dodatkowo – wszystko można pobierać nie tylko w formacie mp3, ale również w mp4, jeśli komukolwiek zależy również na obrazie z YouTube. Nie wszystkie strony mają taką możliwość.

A inne strony?

Cóż… To kwestia dosyć sporna. Oczywiście, że są jakieś inne, które są warte uwagi, ale większość z nich po pierwsze – wyłudza pieniądze w zamian za konwertowanie, po drugie – niekoniecznie działają. Dlatego właśnie polecamy tę, która znalazła się na górze, a nie jakąkolwiek inną.

Dochodzi też tutaj kwestia legalności, nad którą pewnie wiele osób się zastanawia. Spieszymy z odpowiedzią – jest to jak najbardziej legalne, pod warunkiem, że spełniamy pewne wymagania. Przede wszystkim ściągamy mp3 z YouTube na nasz własny użytek, więc nie możemy go dalej rozpowszechniać. Druga sprawa jest taka, że nie możemy tego sprzedawać, bo wtedy dochodzi do łamania praw autorskich. A za to niestety grożą nam niemałe konsekwencje, a kary pieniężne są chyba najmniej dotkliwymi, chociaż na pewno bolesnymi.

Jak widać – konwertery mp3 z YouTube są bardzo dobrą opcją, dla każdego, ale trzeba używać je z głową. Wtedy mamy gwarancję sukcesu i możemy cieszyć się najlepszymi treściami na swoim komputerze lub telefonie.

Pamiętaj, że pobieranie z Youtube jest usługa legalną tylko w przypadku pobierania plików na własny użytek.

Oceń