Together Magazyn » Aktualności » Ryanair – twój przewoźnik po Europie

Ryanair – twój przewoźnik po Europie

Od czasu pojawienia się na rynku linii lotniczych oferujących tani transport po Europie, jedną z najczęściej wybieranych jest irlandzki Ryanair. W ciągu roku korzysta z usług tej linii ponad 60 milionów osób, co samo w sobie świadczy o jej solidności. A dlaczego warto jej zaufać?

Bilety lotnicze, na jakie każdego stać!

Polityka firmy polega na oferowaniu przewozu w atrakcyjnych cenach. Jej najtańsze bilety lotnicze to wydatek zaledwie 24 złotych  – tyle właśnie kosztuje podróż samolotem Ryanair na trasie Warszawa – Gdańsk i co więcej – jest to opłata za przelot tam i z powrotem! Podróż trwa zaledwie godzinę, dzięki czemu gdy wybierasz się ze stolicy na wakacje nad Bałtykiem, jesteś tam błyskawicznie i nie musisz męczyć się kilkugodzinną podróżą w pociągu, autokarze czy narażania na stres za kierownicą samochodu. Ale Ryanair to nie tylko tanie loty po kraju, ale przede wszystkim sposób na to, aby niewielkim kosztem udać się do wybranego miasta Europy.

Dokąd polecisz za nieduże pieniądze?

Jeśli masz kilka dni wolnego, możesz zaplanować spędzenie tego czasu w wybranym zakątku Europy. Przewoźnik oferuje możliwość podróży z Polski do takich miast jak między innymi Rzym, Paryż, Madryt, Liverpool, Sztokholm czy Londyn. Dzięki temu dotrzesz do wybranej lokacji w Europie w ciągu góra trzech godzin i masz przed sobą jeszcze sporo dnia na relaks lub zwiedzanie. Tylko i wyłącznie ty decydujesz, na jaki rejs nabędziesz bilety lotnicze w atrakcyjnej cenie!

Dlaczego tak tanio?

Podobnie jak i inni tani przewoźnicy, tak samo Ryanair oferuje tanie bilety z powodu niższego standardu niż drogie linie. Jeśli jednak podczas dwugodzinnej podróży nie musisz mieć wydzielonego miejsca na pokładzie czy też nie spodziewasz się darmowego poczęstunku, nie będzie to problem. Na pokładzie samolotów Ryanair nie ma podziału na klasę biznes i ekonomiczną, a za większą ilość bagażu obowiązuje dopłata. Jednak biorąc pod uwagę niewielki koszt biletów, są to niedogodności, które nie przeszkadzają aż tak bardzo.

Gdzie znaleźć tanie bilety Ryanair?

Jeśli nie masz czasu przeglądać wszystkich dobrych ofert lub codziennie śledzić strony przewoźnika, skorzystaj z możliwości  dawanych przez serwis FRU. Gromadzi on wszystkie loty Ryanair w jednym miejscu, dzięki czemu od razu widzisz ceny aktualnych, jak i zaplanowanych na kolejne tygodnie rejsów z Polski do miast Europy. Dodatkowo dzięki FRU możesz od razu zarezerwować dobry hotel w korzystnej cenie, do którego udasz się zaraz po przylocie i który na czas pobytu stanie się twoją baza wypadową. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu załatwisz wszystko na jednej tylko stronie i przez jedną tylko stronę internetową.

Oceń