Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Różne pomysły na krasnale świąteczne – łap inspirację!
krasnale-swiateczne

Różne pomysły na krasnale świąteczne – łap inspirację!

Dekorowanie domu świątecznymi krasnalami to świetny sposób na dodanie wyjątkowej atmosfery do Twojego domu. Wiele osób decyduje się na własnoręczne szycie takich przyjemniaczków, ale jeśli nie masz czasu, ani umiejętności – oferty takie pozwolą Ci się cieszyć ich urokiem w Twoim domu, bez wydawania majątku na ten cel. Jak widać możesz kupić wiele różnych świątecznych krasnali online. Zakup gotowych krasnali jest świetną alternatywą do udekorowania kominka lub blatu zgodnie z świątecznymi trendami.

Jakie krasnale świąteczne będą w tym roku najpopularniejsze?

Świąteczny krasnal w neutralnych kolorach zdaje się wysuwać na prowadzenie. To super urocza propozycja, zwłaszcza dla wszystkich, którzy lubią dekorować na święta w bardziej neutralnych odcieniach. Znajdziesz go bez trudu w niemal każdej wielkości.

Popularnością będą się cieszyć także skandynawskie odpowiedniki naszych krasnali – gnomy. O tych pomocnikach świętego Mikołaja mówi się, że strzegą domu i chronią mieszkającą w nim rodzinę przed nieszczęściem. Oczywiście to, czy się w to wierzy czy nie – jest ściśle związane z folklorem, ale pewne jest, że są naprawdę urocze. Jeśli chcesz krasnala o większym rozmiarze – szukaj takiego, który ma obciążone stopy, co mu zapewnia równowagę, bez względu na to, gdzie ostatecznie zdecydujesz się go umieścić.

Jakie kolory świątecznych krasnoludów będą modne?

  • czerwone,
  • szare,
  • zielone,
  • białe,

Także spokojnie dopasujesz coś do domowego wnętrza, a zwłaszcza jeśli będziesz rozglądać się po ofertach takich jak: https://shoperly.pl/pl/krasnale-swiateczne-455/ i podobne.

Skrzaty w wersji pokrowca na butelkę? Dlaczego nie?!

Świąteczne nakładki (pokrowce) na butelki wina, czy innego alkoholu to też interesujący pomysł. Takie zabawne świąteczne skrzaty świetnie wyglądają zwłaszcza, gdy są ułożone na blacie, ale są też świetną opcją na prezent świąteczny, gdy chcesz kogoś zaskoczyć jego ulubionym trunkiem w świątecznej odsłonie. Zwykle w sieci znajdziesz wersje dość uniwersalne, pasujące na butelki o standardowych wymiarach.Nierzadko też mają sznurek do ściągania, aby lepiej dopasować się do butelki, a nawet drut w kapeluszu, dzięki czemu możesz czapeczkę krasnoluda ukształtować dokładnie tak, jak chcesz. Super fajny pomysł na prezent, prawda?!

Leniwe krasnoludy siedzące na półce – kolejny bestseller

Krasnale w stylu skandynawskim ze zwisającymi nogami to naprawdę gratka dla fanów świątecznego klimatu. Najlepiej od razu postaw na cały zestaw takich “półkowych” krasnali – sprawdzi się idealnie, jeśli chcesz dodać trochę więcej radości do okolic kominka lub ożywić posiadany już zestaw ozdób choinkowych. Widok ich uroczego filcowego kapelusza, czy figlarnych stóp, o długich brodach nie wspominając – na pewno każdego rozweseli. Najpopularniejsze kolory takich krasnoludów to czerwony, zielony i szary – a więc paleta idealna w kontekście tradycyjnych, świątecznych dekoracji.

Oceń