Together Magazyn » Więcej » Kuchnia » Restauracja Magiel. Miejsce pełne aromatu i ducha historii

Restauracja Magiel. Miejsce pełne aromatu i ducha historii

Wiek XIX to czas zaboru pruskiego na polskich ziemiach. W Gdańsku, który architektonicznie był przystosowywany również do potrzeb wojskowych, przy zacisznej ul. Toruńskiej, powstał kompleks budynków. W jednym z nich umiejscowiona została pralnia garnizonowa. To właśnie tam znajdowały się liczne maglownice, które służyły mieszkańcom miasta oraz stacjonującym oddziałom wojskowym. Po ponad stu latach miejsce odżyło na nowo ¬ tym razem zapachem, smakiem i niezmiennie pięknym otoczeniem.

LOKALNA KUCHNIA

Świeżość na talerzu to dla nas podstawa. Dzięki wykorzystaniu produktów od miejscowych dostawców proponujemy Państwu aromatyczne dania bazujące na naturalnych składnikach. Nasz zespół młodych, energicznych i oddanych swojej pasji kucharzy będzie dla wszystkich przewodnikiem po świecie smaku. To właśnie restauracja Magiel.

ŚWIĘTA Z DOSTAWĄ DO DOMU

Praca z domu, szkoła w domu – wszystkiego trzeba dopilnować. Męczące, prawda?
Dlatego w te święta podaruj sobie odrobinę relaksu, czasu dla siebie i bliskich, a o dania na wigilijnym stole zadba nie kto inny jak Szef Kuchni restauracji Magiel – Piotr Kościuk – wraz ze swoim zespołem. Przygotowali wyjątkową ofertę cateringu świątecznego.

Może okien nie umyją, ale z całą pewnością pomogą, bo zadbają o Wasze podniebienie.
Niech ten czas będzie pełen wspólnych rozmów, zabaw, czasem wspomnień o bliskich, koniecznie zwieńczony wspólnym oglądaniem Kevina.

WYJĄTKOWE MENU

Co znajdzie się w świątecznym menu? Oczywiście, barszcz, pierogi, uszka, pasztet, pieczywa, a i na deser koniecznie makowiec, sernik, jabłecznik i wiele, wiele więcej.
Nie zabraknie też kaczki pieczonej po staropolsku, kiedyś bardzo gorąco przyjętej przez gości restauracji, teraz przygotowywanej wprost na świąteczne stoły.


W naszej ofercie, znajdziecie również pełną gamę dań obiadowych z dostawą do domu, dań w słoikach, pieczywa i tortów.
Wszystkie dokładne informacje znajdują się na naszej stronie: www.restauracjamagiel.pl i na https://www.facebook.com/restauracjamagiel

5/5 – (5 głosów)