Together Magazyn » Aktualności » Restauracja dla Twojej rodziny

Restauracja dla Twojej rodziny

Jest takie miejsce, w którym dobrze się czuje każdy z rodziny – i mały, i dorosły. Coco Cafe Club & Restaurant wie, jak łączyć pokolenia i sprawiać, by każdy poczuł się jak u siebie. Jaki mają sekret? „Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych” – mówi Jakub Bojanowski, manager restauracji i dyrektor spółki.

Jakiej kuchni możemy oczekiwać, przychodząc do Coco Cafe Club & Restaurant?
Naszym wyróżnikiem są regionalne, zdrowe i ekologiczne produkty, a jeśli chodzi o rodzaj kuchni, oferujemy bardzo szeroki asortyment – od pizzy, poprzez makarony, steki czy kuchnię tajską, która jest naszą podstawą i bazą menu.

Ale nie każdy, a szczególnie dzieci, lubią kuchnię tajską?
Tak, mamy tego świadomość, dlatego oferujemy także pizzę, kanapki i makarony.

Kuchnia polska i tajska w jednej restauracji?
Odpowiedź jest prosta: dysponujemy 140 miejscami siedzącymi, możemy organizować i organizujemy duże eventy, na których bywa 500 osób (to były eventy z miejscami stojącymi). Odbywały się u nas wydarzenia towarzyszące podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni czy inne imprezy. Wielkość naszej restauracji skłoniła nas do oferowania różnorodnej kuchni, w której każdy znajdzie coś dla siebie, bo przecież dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Coco to restauracja rodzinna. Jakie atrakcje czekają na najmłodszych?
Dla dzieci mamy specjalnie przygotowane menu (7 propozycji), ale to oczywiście nie wszystko. W każdy weekend oferujemy warsztaty plastyczne i artystyczne, w których najmłodsi pod okiem dwóch animatorek kultury rozwijają swoje zdolności, a rodzice ze spokojem mogą w tym czasie zjeść obiad. Ponadto organizujemy przyjęcia urodzinowe, kinder bale, podczas których kreatywne i sympatyczne animatorki rozwieją nudą oraz zapewnią dobrą zabawę.

Oferujecie również warsztaty kulinarne?
To propozycja dla dzieci w wieku 8–14 lat. Nawet kilka dni temu mieliśmy podobną rezerwację – 10 dorosłych osób siada przy osobnym stole, a ich dzieci w pobliżu biorą udział w warsztatach kulinarnych, które prowadzi sam szef kuchni restauracji. Zachęcamy też szkoły do korzystania z naszej oferty.

A co z Sylwestrem?
Rok temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy Sylwester z Bajki dla najmłodszych i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Dlatego w tym roku również organizujemy bal sylwestrowy dla dzieci. Impreza rozpocznie się o 18.00 i potrwa do 1.00 w nocy. Mamy nadzieję, że dzieciaki, podobnie jak w zeszłym roku, poprzebierają się za postaci bajkowe.

Dziękuję za rozmowę
Rozmawiała Urszula Abucewicz
Coco Cafe Club & Restaurant
ul. Waszyngtona 21, Gdynia
tel.: 58 661 62 00
coco@coco.net.pl, marketing@coco.net.pl
www.coco.net.pl
https://www.facebook.com/cocogdynia

Oceń