Together Magazyn » Aktualności » 100 000 zł dla Gdyni od Leszka Chmielewskiego

100 000 zł dla Gdyni od Leszka Chmielewskiego

od 3 kwietnia do 8 maja głosuj CODZIENNIE na projekt „Maska – spektakl plenerowy narzędziem rewitalizacji” Teatru Gdynia Główna w programie LECHSTARTER!

Klikaj I głosuj:

przez stronę: http://lechstarter.urbanforms.org/projekt/396/maska-spektakl-plenerowy-narzedziem-rewitalizacji

lub facebook: https://lechstarter.urbanforms.org/share/396

Gdynia wśród finałowej piętnastki! Teatr Gdynia Główna ma szansę zdobyć 100 000 zł na realizację sektaklu plenerowego, który orzeźwi mało znane zakątki

miasta!

Wystartowało głosowanie w programie LECHSTARTER, w którym Leszek Chmielewski przygotował milion złotych na projekty łączące mieszkańców polskich miast. Od 3 kwietnia decyzja o tym, kto wygra, jest po stronie internautów. To Wy w ogólnopolskim głosowaniu zadecydujecie, które projekty zostaną zrealizowane. Wśród propozycji z naszego regionu na stronie http://lechstarter.urbanforms.org/projekt/396/maska-spektakl-plenerowy-narzedziem-rewitalizacji można głosować na projekt: „Maska – spektakl plenerowy narzędziem rewitalizacji”.

Tuż obok nas, poza utartymi szlakami turystycznymi, kryje się niewidoczny na mapach, tajemniczy świat, o którego istnieniu dotąd nie wiedzieliśmy a który doczekał się wreszcie odkrycia. Place, parki i skwery, przez które mieszkańcy przechadzają się codziennie, przeobrazimy w przestrzeń niezwykłą. Wspólnie zatrzymamy się przy nich na chwilkę i odkryjemy ich piękno i czar. Bo czymże jest teatr, jak nie magiczną krainą przeobrażeń i fantazji? Zaczarujmy przestrzeń wokół nas, wystarczy jedno kliknięcie!

Redłowo, Babie Doły, Chylonia, Oksywie staną się areną działań teatralnych, w które przeniesiemy prozę Stanisława Lema. Wraz z zaproszonymi twórcami wielu dziedzin sztuk odkryjemy na nowo tekst „Maski”: tancerze, akrobaci, aktorzy uliczni, szczudlarze, choreografowie, plastycy – zagwarantują gdyńskiej widowni obcowanie ze szlachetną i atrakcyjną formą sztuki na najwyższym poziomie!

sze bezgraniczne zamieszanie teatralne ma się stać przygodą tworzenie

Pamietaj żeby głosować codziennie!

http://lechstarter.urbanforms.org/projekt/396/maska-spektakl-plenerowy-narzedziem-rewitalizacji

lub

https://lechstarter.urbanforms.org/share/396

 

O przebiegu projektu będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej www.teatrgdyniaglowna.pl oraz profilu www.facebook.com/TeatrGdyniaGlowna

Teatr Gdynia Główna

Plac Konstytucji 1, 81-354 Gdynia,

Dworzec PKP Gdynia Główna (peron -1)

www.teatrgdyniaglowna.pl

www.facebook.com/TeatrGdyniaGlowna

tel. 58 351 15 12

kom. 600 306 634; 600 306 632

teatr@teatrgdyniaglowna.pl

Oceń