Strona główna » Art. zewnętrzny » Prezent na urodziny dla męża
pexels-photo-.jpeg

Prezent na urodziny dla męża

Przy wyborze prezentu urodzinowego dla męża, kobiety kierują się różnymi kryteriami. Sposobów na podjęcie decyzji o rodzaju upominku jest bardzo dużo. Można skorzystać z sugestii współmałżonka, zastanowić się co druga połówka najbardziej lubi, jakie jest jej hobby bądź co robi w wolnym czasie. Można też postawić na coś uniwersalnego, co sprawdzi się w przypadku braku pomysłu, który zdarza się nawet żonom.

Dobry prezent czyli jaki?

Mówi się, że dobry prezent to taki, który osoba obdarowana bardzo chciała posiadać ale sama nigdy by go sobie nie kupiła. Łatwiej powiedzieć- trudniej zrobić (albo raczej: wymyślić). Szczególnie w czasach kiedy każdy produkt jest dość łatwo i/lub szybko dostępny, a ludzie biorą spełnianie marzeń we własne ręce.

Prezent dla męża – przeżycia.

Prezent dla męża na urodziny niekoniecznie musi być gadżetem ze sklepu i dać się zapakować do pudełka. Dobrym pomysłem jest podarowanie ukochanemu tzw. przeżycia lub mówiąc inaczej- doświadczenia. Bilety na koncert, do filharmonii czy teatru. Bilety wstępu na strzelnicę lub tor gokartowy. Degustacja piwa lub wina. Na takim prezencie bardzo często może skorzystać także żona. Na przykład jeśli wybierze wycieczkę lub kolację we dwoje albo kurs masażu czy sztuki kulinarnej. Ważne aby pamiętać o indywidualnych cechach partnera i wybrać coś, co naprawdę sprawi mu radość. Przejażdżki Ferrari nie warto łączyć z brakiem prawa jazdy męża, a jeśli ma lęk wysokości, raczej odrzucić lot balonem dla dwojga i skok ze spadochronem.

Prezent dla męża – pielęgnacja.

Kosmetyki to często trafiony prezent od żon dla mężów, bowiem znają one charakterystykę pielęgnacji swoich partnerów. Osobom które nie dzielą wspólnej łazienki, raczej nie poleca się wybierania na urodziniwe zakupy do drogerii. W przypadku małżonków może to być jednak dobry upominek, łączący w sobie coś z luksusu z wyrazem troski i miłości.

Prezent dla męża – gadżety.

Jeśli jako prezent na urodziny dla męża planujemy gadżet, mamy ogromne pole do popisu. Rynek jest obecnie bardzo nasycony, co może być zarówno zaletą jak i wadą. Z jednej strony daje ogrom możliwości, z drugiej- może przyprawić o ból głowy i długie godziny spędzone na scrollowaniu przeróżnych propozycji. Decydując się na gadżet, koniecznie trzeba mieć zawężoną kategorię poszukiwań. Zastanowić się czy prezent ma być dla tzw. złotej rączki, podróżnika, sportowca, imprezowicza, czy na przykład artysty.

Prezent dla męża – na wesoło.

Prezent urodzinowy dla męża może być romantyczny, czuły i wzruszający ale może być również z przymrużeniem oka. Podarunki przygotowane „na wesoło” sprawdzają się bardzo dobrze, szczególnie jeśli partner posiada dużo dystansu do siebie i świata. Humor można wpleść do prezentu za pomocą śmiesznego graweru, humorystycznego nadruku, czy też poprzez wykorzystanie jakiegoś wspólnego, zabawnego wspomnienia.

Prezent dla męża – DIY.

Problem z pomysłem na prezent urodzinowy dla męża najczęściej nie bierze się z braku znajomości drugiej połówki, z nieznajomości jego hobby czy charakteru. Problem pojawia się zwykle, ponieważ mężowie sami zdążyli zaspokoić swoje pragnienia i potrzeby i mówiąc potocznie „mają już wszystko”. W takim przypadku świetnie sprawdzają się prezenty DIY, czyli robione ręcznie. Może wyprawienie przyjęcia wraz z ugotowaniem ulubionych potraw sprawi mężowi radość? Albo propozycja masażu w postaci udawanych bonów? Romantycznym pomysłem może być też stworzenie albumu ze wspólnymi zdjęciami i personalizowanymi afirmacjami lub wydruk mapy z zaznaczonym pierwszym spotkaniem czy innym, ważnym dla męża miejscem.

Oceń