Together Magazyn » Aktualności » Powrót roku! The Kelly Family wystąpią w Polsce!

Powrót roku! The Kelly Family wystąpią w Polsce!

Zbliżający się koncert to jeden z punktów trasy „We Got Love – LIVE 2018”, w ramach której Kelly Family odwiedzą trzy polskie miasta. Gdańszczanie 6 kwietnia usłyszą w ERGO Arenie zarówno uwielbiane przez wszystkich przeboje w zupełnie nowych aranżacjach, jak również utwory
z ostatniej płyty. Ostatnie bilety jeszcze w sprzedaży!

Nie da się ukryć, że dla wielu to powrót roku. The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych muzycznych rodzin, która w latach 90. biła wszelkie rekordy popularności: 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt oraz ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Po wydaniu charytatywnej płyty „Hope” w 2005 roku członkowie zespołu zdecydowali się na kariery solowe. Po dwunastu latach wracają na scenę w niemal pełnym składzie. W marcu 2017 roku grupa wydała nową płytę „We Got Love” oraz wyruszyła w trasę koncertową „We Got Love – LIVE 2018”. Do Polski rodzina Kelly przyjedzie już wiosną. 6 kwietnia muzycy zagrają na ERGO Arenie w Gdańsku, 7 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie, a dzień później na TAURON Arenie w Krakowie.

Kto ze słynnej rodziny powróci na scenę?
Jednym z frontmanów i najbardziej rozpoznawalnych członków grupy jest bez wątpienia Angelo Kelly. Wielu pamięta Angelo jako dziecko czy nastolatka, który dorastał na oczach fanów. Teraz ten dojrzały perkusista, gitarzysta i wokalista, który odniósł sukces solowy, powraca w wielkim stylu. Angelo wystąpi na koncercie w solówkach perkusyjnych, które zaprezentuje na specjalnej platformie zawieszonej kilka metrów nad ziemią. Nie idzieliśmy naszych fanów od dłuższego czasu, ale nie zapomnieliśmy o nich – mówi Angelo. Koncert będzie stanowił przekrój przez całą historię naszej grupy. Fani usłyszą nie tylko stare hiszpańskie pieśni, ale również największe hity, dzięki którym staliśmy się znani. Można się więc spodziewać piosenek: “I Can’t Help Myself”, “An Angel”, “Why Why Why”, “Nanana” czy “Fell In Love With An Alien”. To będzie wielka jazda – dodaje muzyk. Popisy solowe Angelo można już było podziwiać podczas koncertu w Niemczech:

Podczas polskich koncertów nie zabraknie również jednego z najstarszych przedstawicieli rodzeństwa, Johna Kelly’ego. John był piątym dzieckiem rodziny Kelly, a pierwszym urodzonym w Hiszpanii. Zaczynał od perkusji – swój pierwszy bęben skonstruował samodzielnie. W czasach największej sławy The Kelly Family Johnny skomponował takie przeboje, jak „Santa Maria”, „When The Boys Come Into Town” i „I Realy Love You”. Fani kojarzą go również ze świetnego albumu „Over the Hump”. – Wszystkich zachęcam do przyjścia, bo będzie mnóstwo emocji. Polscy fani są niesamowici i wiem, że kiedy zobaczymy się wzajemnie na koncercie, emocji nie zabraknie – powiedział John Kelly, podczas styczniowej konferencji prasowej w Warszawie.
Występy w Polsce swoją obecnością uświetni także eteryczna blondynka, Patricia Kelly. Patricia,
a właściwie Maria Patricia Kelly była drugim dzieckiem Barbary Ann i piątym Dana.
Od najmłodszych lat chciała grać ze starszym rodzeństwem, ale ojciec zakazał jej występów, dopóki dziewczynka nie nauczy się wszystkich piosenek zespołu na pamięć. Patricia, z pomocą siostry Caroline, opanowała utwory, a także nauczyła się gry na gitarze. W wieku 5 lat ojciec zabrał małą Patricię na koncert. Wokalistka jest autorką wielu piosenek wykonywanych przez Kelly Family. Wszystko zaczęło się od utworu „Motherhood”, który napisała razem z Kathy. Następną piosenką była „Honest Worker”. Jej ballady są zawsze bardzo emocjonalne. Utwór, w którym Patricia miała główną partię wokalną („First Time”), jest uznawany za jeden z największych hitów The Kelly Family.
W kwietniowych koncertach weźmie też udział kolejna przedstawicielka starszego pokolenia rodzeństwa Kelly, Kathy Kelly. Piosenkarka skomponowała wiele piosenek i była współproducentem płyt Kelly Family aż do późnych lat dziewięćdziesiątych. Kathy potrafi grać na akordeonie, gitarze akustycznej, gitarze klasycznej, keyboardzie, pianinie i na skrzypcach. Od wielu lat uczęszcza na lekcje wokalu operowego.

Oprócz wspomnianego wcześniej rodzeństwa Kelly, na scenie pojawią się też Jimmy i Joey. Gościem specjalnym „We Got Love – LIVE 2018” będzie również ich wujek, Paul Kelly, który występował
z zespołem w początkowych latach jego istnienia.

Koncert rodziny Kelly potrwa prawie trzy godziny. W trakcie show będzie można usłyszeć najsłynniejsze piosenki grupy oraz nowe kompozycje z płyty „We Got Love”. Będzie to muzyczna podróż przez przeszło 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w wydarzenie, którego nie zapomnicie do końca życia. – Scena będzie pulsowała od energii. Ludzie będą tańczyli i śpiewali razem z nami. To rodzaj happeningu, celebracji. Wysokoenergetyczny rock’n’roll – obiecuje Patricia Kelly.

„We Got Love – LIVE 2018” | The Kelly Family | Gdańsk
6 kwietnia, godz. 20:00
ERGO Arena
http://bit.do/d7X3z

Bilety na polski koncert dostępne są za pośrednictwem strony: www.eventim.pl

Organizator: JVS Group
Więcej informacji na: www.jvsgroup.pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl


Oceń