Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » Zimowiska z Poszukiwaczami Przygód

Zimowiska z Poszukiwaczami Przygód

Za oknami coraz chłodniej, a to oznacza, że ferie zbliżają się wielkimi krokami. Jest to ciężki czas dla rodziców, którzy nie chcą aby dziecko spędziło go przed komputerem. Z pomocą przychodzą zimowiska Poszukiwaczy Przygód! Bogaty program i różnorodna tematyka sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

            Tylko jakie zimowisko wybrać? Najważniejszy aspekt, którym należy się kierować podczas wyboru, to zainteresowania dziecka. W ofercie Poszukiwaczy Przygód można znaleźć wiele różnorodnych wyjazdów tematycznych do Małego Cichego i Kościeliska na Podhalu. Miłośnikom białego szaleństwa dedykowane są zimowiska narciarskie oraz snowboardowe, gdzie uczestnicy pod opieką instruktorów szkolą się w małych grupach dostosowanych do poziomu zaawansowania.

            Co zrobić, kiedy dziecko oprócz szaleństwa na stoku chciałoby poświęcić się także innym swoim pasjom? Poszukiwacze proponują zimowiska, na których łączymy jazdę na nartach czy snowboardzie z zajęciami zgodnymi z wybraną tematyką. Młodzież zainteresują zimowiska fanów anime i mangi, wielbicieli RPG oraz LARPów. Miłośnicy fotografii, literatury czy gier komputerowych bez wątpienia znajdą też coś dla siebie.

            Młodszym dzieciom Poszukiwacze Przygód proponują zimowiska, na których będą mogli wcielić się w małych szefów kuchni i przyrządzić fantastyczne potrawy. Fani Gwiezdnych Wojen zmienią się w rycerzy Jedi i wykonają misję ratowania galaktyki. Dziewczynki będą szaleć na stoku by później oddać się swoim pasjom. Niezdecydowanym i poszukującym przede wszystkim wypoczynku spodoba się Zimowy Chillout czyli ferie ludzi pozytywnie zakręconych.

            A co zrobić, kiedy rodzice chcieliby mieć swoją pociechę na oku, ale również mają ochotę na odpoczynek? Wystarczy wybrać zimowisko rodzinne, na którym dzieci w ciągu dnia spędzają czas, doskonale bawiąc się pod opieka kadry Poszukiwaczy Przygód, zaś rodzice mają chwile dla siebie.

Więcej na temat zimowisk Poszukiwaczy Przygód znajdziecie na stronie www.poszukiwaczeprzygod.pl i pod numerem telefonu 58 344 22 12.

Oceń