Together Magazyn » Aktualności » Plisy, dlaczego warto je zakładać?

Plisy, dlaczego warto je zakładać?

Osoby, które cenią sobie swoją prywatność, na pewno często decydują się na przeróżne rolety okienne. To doskonały sposób nie tylko na ukrycie się przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, ale też na ochronę przed nadmiarem słońca.

Zalety rolet

Rolety są przede wszystkim niezwykle wygodne. Z łatwością można je zwijać i rozwijać, dozując tym samym ilość wpuszczanego słońca. Do tego są lekkie, montuje się je łatwo i równie prosto się je czyści. Coraz częściej zastępują toporne i nieporęczne zasłony.

Rolety to rozwiązanie bardzo praktyczne i warto je mieć. Zwykłe rolety mogą jednak nie być wystarczająco atrakcyjne i ozdobne. Na szczęście jest rozwiązanie tego problemu – rolety plisowane to doskonała alternatywa dla klasycznych rozwiązań!

Czym są plisy?

Rolety plisowane, popularnie zwane plisami, to rozwiązanie nowoczesne i bardzo modne. Ten rodzaj żaluzji zwija się w harmonijkę, co wygląda niezwykle atrakcyjnie i efektownie. Dzięki temu okno nabiera ciekawego wyglądu.

Wiele osób martwi się, czy plisy będą spełniały swoją funkcję w należyty sposób. Wiele osób boi się bowiem tego, czy będą one działać wystarczająco płynnie, a efekt harmonijki będzie prezentował się w należyty sposób. Rozwiązaniem jest oczywiście stosowanie plisów najwyższej jakości, od takich producentów jak Domondo. Oferują oni najwyższą jakość wyrobów, dzięki temu rolety plisowane prezentują się znacznie lepiej niż propozycje od innych firm.

Jakie rolety plisowane wybrać?

Rolety plisowane oferują równie szeroki wybór, co klasyczne rozwiązania. Zakupić można je w różnych kolorach oraz wzorach – jakie rozwiązanie jest najlepsze? Plisy same w sobie są już dosyć ozdobne, więc zazwyczaj nie ma potrzeby wybierania bardzo kolorowych i wzorzystych propozycji.

W nowoczesnych wnętrzach najlepiej wyglądają rozwiązania w stonowanych, jasnych kolorach. Takie rolety plisowane sprawdzą się także w niewielkich pokojach, które chcemy wizualnie powiększyć. Warto jednak wykorzystać to, że jest to rozwiązanie dosyć niestandardowy, a przez to designerskie. Z powodzeniem można wybrać do swoich wnętrz takie rodzaje plisów, które sprawiają, że wnętrza nabierają określone charakteru. Mocne kolory, nowoczesne wzory sprawiają, że każde pomieszczenie może nabrać stylu.

Plisy to rozwiązanie warte uwagi i z pewnością warto je wybierać! Jeśli zastanawiasz się nad roletami, rozważ wybór plisów! Wyglądają efektownie, są ciekawe i bardzo łatwo przy ich pomocy stworzyć ciekawą, okienną aranżację. To rozwiązanie godne uwagi i wykorzystania w każdym, nawet tradycyjnym wnętrzu.

Oceń