To co warto zobaczyć w Malborku, to oczywiście ponad 700-letnia największa w Europie ceglana budowla, czyli zamek krzyżacki. W sąsiadującym z nim Dinoparku czekają jednak jeszcze starsze i równie ciekawe „eksponaty”, czyli dinozaury i smoki. W sobotę 8 sierpnia odbędzie się tam bajeczna, a przy tym bajkowa impreza. 

W sobotę 8 sierpnia odbędzie się tam bajeczna, a przy tym bajkowa impreza! 

Park Ruchomych Dinozaurów i Smoków Dino Park w Malborku to idealne miejsce na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną. Na ogromnym pełnym zieleni terenie kryją się naturalnej wielkości modele dinozaurów oraz wiele innych atrakcji.

Odwiedzający to wyjątkowe miejsce mają okazję poznać różne okresy w dziejach Ziemi, które ukazują życie rozwijające się od setek milionów lat. Dodatkowym atutem jest otwarty w 2015 roku Park Smoków oraz animatroniczne pokazy na żywo z dinozaurami. Do dyspozycji jest tu ścieżka edukacyjna o długości 1350 m oraz zlokalizowane na niej mini-zoo, plac zabaw z piaskownicą, w której można wykopać szkielet dinozaura, muzeum skamieniałości, gdzie można znaleźć szczątki zwierząt i roślin oraz ślady ich działalności zachowane w skałach.

Podczas sobotniego bajkowego dnia ujrzycie prawdziwe postacie z bajek, obejrzycie spektakl teatrzyku Koperek i Kminek ‘Pinokio’, a potem zrelaksujecie się przy puszczaniu baniek mydlanych XXL. Do dyspozycji „bajkowych” gości będzie kolejka Safari, animatroniczne mamuty, gadające drzewo i mini diabelski młyn. Brzmi jak plan? To bajeczny plan na najbliższą sobotę!

Adres: 82-200 Malbork, ul. Toruńska 61

Informacje ogólne oraz rezerwacje wycieczek:
Telefon: (55) 30 70 700
Telefon: (55) 30 70 800
Email: kontakt@dinopark.malbork.pl
Email: rezerwacje@dinopark.malbork.pl

BAJKOWY DZIEŃ W MALBORSKIM DINOPARKU!
5 (100%) 4 votes

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany