Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Płatki pod oczy – Jakie wybrać?
platkipodoczy

Płatki pod oczy – Jakie wybrać?

Płatki pod oczy to kosmetyki specjalnego zastosowania. Jak mówi to sama ich nazwa, zostały stworzone w celu zadbania o okolice oczu. W tych miejscach skóra jest cieńsza i to właśnie dlatego powstają zmarszczki oraz ciemne linie mimiczne, są one również podatne na przesuszenia. Te nieprzyjemne objawy pojawiają się na skutek niesprzyjających warunków atmosferycznych, niewłaściwej diety, a także z powodu niedostatecznej ilość snu i regeneracji organizmu. 

W drogeriach i aptekach można kupić specjalne kremy pod oczy. Nie zawsze jednak są one wystarczające, dlatego właśnie powstały specjalistyczne płatki pod oczy. Ich cel jest taki sam jak kremów – czyli niwelowanie negatywnych zjawisk wokół oczu. Jednak dążą do niego nieco innymi metodami. Jakimi? Składniki znajdujące się w płatkach nawilżających uzależnione są od celu, który chce się osiągnąć.

Płatki pod oczy mające na celu poprawić stan skóry i przeprowadzić jej lifting mają w swoim składzie koenzym Q10, retinol, kwas hialuronowy, retinol, minerały, heparyny, a nawet tak egzotyczne składniki jak śluz ślimaka, drobinki złota, ekstrakt z nasion grejpfruta, kakao, kawioru lub alg. 

Z kolei płatki, których zadaniem jest redukcja cieni i opuchlizn, a także nawilżenie skóry pod oczyma, stawiają na inne składniki. Tu można wymienić witaminy C lub E, alatonina, niacinamid, kolagen, EGF, a także ekstrakty: z ogórka, róży rumianku, a nawet z pereł. Często takie płatki pod oczy mają w swoim składzie również kwas hialuronowy.

Płatki pod oczy – jak wybrać najlepsze dla siebie?

To, które płatki powinnaś wybrać, zależy wyłącznie od tego, w jakim stanie znajduje się skóra wokół Twoich oczu. Dopiero na podstawie efektów, które chcesz osiągnąć, możesz poszukać właściwych płatków. Internetowa drogeria Laroche Care oferuje ich duży wybór – znajdziesz u nas zarówno ujędrniające, jak i pomagające w liftingu skóry. Oferujemy płatki pod oczy wiodących marek na rynku kosmetycznym, w tym koreańskich Jayjun i Petitfee. A jak wiadomo, to właśnie Koreanki uchodzą za kobiety o najbardziej zadbanych twarzach na świecie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są kosmetykami całkowicie naturalnymi i organicznymi, bez jakichkolwiek dodatków chemicznych (parabeny, SLS, itp.). Dlatego masz pewność ich bezpiecznego stosowania, bez ryzyka pojawienia się reakcji alergicznych lub podrażnień skóry. Proponujemy m.in. hydrożelowe płatki pod oczy, a także płatki o strukturze składające się z delikatnych włókien bambusowych. Wszystko po to, aby zredukować wszelkie niedoskonałości skóry oraz przywrócić jej naturalne piękno i blask.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Oferujemy szeroki wybór produktów w przystępnych cenach. Jeśli chcesz zadbać o skórę wokół swych oczu, zastosowanie płatków będzie najlepszym do tego środkiem. Dlatego już dzisiaj zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Zamawiając płatki pod oczy w Larose Care, możesz samodzielnie zadecydować o sposobie dostawy oraz metodzie dokonania płatności. Sprawdź nas!

Oceń