Sala zabaw Filiko

Gdynia, ul. Powstania Śląskiego 4A

www.filiko.pl

Zumba Kids to połączenie tańca z fitnessem. Mobilna Szkoła Tańca MTV Dance Fit stworzyła autorski program zajęć dla najmłodszych dzieci. Zajęcia mają być dla dzieci przede wszystkim ciekawe i rozwijające. Prowadzi je Ewa Przybylska – instruktorka MTV Dance Fit. Zajęcia odbywają się w środy od 17:30 do 18:30. Zumba trwa 30 minut, od 17:45 do 18:15. 15 min przed i po dzieci mogą pobawić się również w sali zabaw.

werboSENS A. Krycka

Gdańsk, ul. Otwarta 4

www.werbosens.pl

LOGOrytmika to połączenie rytmiki z terapią logopedyczną, którą wykorzystuje się w ćwiczeniach wad wymowy oraz do zachęcenia dziecka do ćwiczenia swojej mowy. Poza tym logorytmika działa na słuch, zdolności ruchowe i ogólny rozwój dziecka. Podczas zajęć dzieci usprawniają koordynację słuchowo ruchową, rozwijają słuch fonemowy, usprawniają narządy artykulacyjne, stymulują mowę, ustalają prawidłowy tor oddechowy.

Zajęcia w Akademii Zdrowego Człowieka

Gdańsk, ul. Kaprów 3A/16 (I piętro)

www.twojaakademia.pl

Trening uważności, czyli mindfulness, prowadzony przez Violettę Halliday to zajęcia skierowane do dzieci w wieku 5-14 lat. Zajęcia prowadzone w oparciu o Metodę Eline Snel© „Uwaga, to działa!” dają młodym uczestnikom niebywałą szansę na podwyższenie zdolności do koncentracji uwagi, radzenia sobie z emocjami i napięciem czy rozpoznawania „trudnych” myśli. Treści są tak dostosowane, by odpowiadać na możliwości poznawcze oraz potrzeby emocjonalne uczestników. Poprzez wykorzystanie historyjek, wyobraźni oraz prostych ćwiczeń, dzieci otrzymują narzędzia, które mogą wykorzystać, by lepiej zrozumieć siebie i innych, a także rozwijać umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Organizowane dla dzieci w Trójmieście – Nasze propozycje
5 (100%) 1 vote

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany