Together Magazyn » Aktualności » Obudź w sobie walentynkowego artystę

Obudź w sobie walentynkowego artystę

fot. Port Rumia Centrum Handlowego Auchan

Walentynkowe upominki dla najbliższych osób będą mogli wykonać najmłodsi goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Już w najbliższy weekend w galerii handlowej odbędą się pełne miłości zajęcia z cyklu „Rodzinne warsztaty kreatywne”. Wstęp wolny.

Walentynki to doskonała okazja do okazania uczuć i obdarowania ukochanej osoby prezentem. Pełne miłości upominki będzie można własnoręcznie stworzyć podczas warsztatów plastycznych, jakie w najbliższy weekend odbędą się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Podczas zajęć dzieci z pomocą rodziców będą mogli stworzyć różnorodne drobiazgi – miękkie poduszeczki, filcowe zawieszki czy zakładki do książek. Motywem przewodnim będą oczywiście serca. Do ich przygotowania uczestnicy warsztatów będą mogli wykorzystać szereg materiałów: kolorowe papiery z miłosnymi motywami, czerwony filc, polar, pisaki, kredki, guziki i wiele innych dodatków pasmanteryjnych.

Walentynkowe warsztaty odbędą się w weekend 6 i 7 lutego w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 16.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Oceń