Strona główna » Art. zewnętrzny » Nowoczesna klinika stomatologiczna Verde Clinic w Redzie
na

Nowoczesna klinika stomatologiczna Verde Clinic w Redzie

VERDE CLINIC Dental & Esthetic to jedna z największych klinik stomatologicznych na mapie Pomorza. Obok kompleksowego leczenia, doskonałego zespołu stomatologów i nowoczesnego wyposażenia gabinetów już od progu przyjemnie zaskakuje nas komfortowa i estetyczna przestrzeń oraz przyjazna atmosfera. Nic dziwnego, że klinika, choć powstała zaledwie półtora roku temu, zdążyła już uzyskać liczne wyróżnienia. Każda osoba, poszukująca profesjonalnej pomocy sprawdzonego lekarza dentysty w okolicach Trójmiasta, powinna sprawdzić ofertę placówki VERDE CLINIC.

Skuteczne i kompleksowe leczenie stomatologiczne

Klinika stomatologiczna VERDE CLINIC Dental & Esthetic zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne – od stomatologii zachowawczej, chirurgicznej i dziecięcej przez leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantologiczne, protetyczne, periodontologiczne, aż po stomatologię estetyczną. Klinika posiada osiem nowocześnie wyposażonych gabinetów, w których leczyć mogą się całe rodziny – od dzieci po seniorów.

W trosce o czas swoich Pacjentów zapewnia im także możliwość wykonania na miejscu wszystkich badań diagnostycznych. Ponadto posiada własny gabinet nowoczesnej diagnostyki RTG oraz laboratorium protetyczne. Każdej leczonej w tym miejscu osobie od pierwszej do ostatniej wizyty towarzyszy Opiekun Pacjenta, który prowadzi ją przez cały proces leczenia.

Pacjenci placówki mogą liczyć na leczenie na bardzo wysokim poziomie. Zespół stomatologów wykorzystuje w tym celu nowoczesne techniki pracy, innowacyjne rozwiązania, materiały i urządzenia medyczne. W standardzie wyposażenia kliniki znajdują się mikroskopy zabiegowe, tomografia komputerowa, skanery 3D, czy też technologia CAD/CAM, co daje gwarancję maksymalnej precyzji i skuteczności wykonania każdego zabiegu.

na

Specjaliści od uśmiechu w Verde Clinic

W VERDE CLINIC Dental & Esthetic możemy liczyć, że zdrowie jamy ustnej powierzamy dentystom z Wejherowa, którzy są wysokiej klasy specjalistami. Zespół tworzą lekarze dentyści z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą, którą dzielą się chętnie także w licznych publikacjach. Już sama ta świadomość niesie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że leczenie zębów w tym miejscu spełni nasze najwyższe oczekiwania.

Verde Clinic inwestuje nie tylko w kadrę znakomitych stomatologów, ale również we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Wysokie kompetencje każdego dentysty w połączeniu z doskonałym wyposażeniem gabinetów dają gwarancję szybkich, skutecznych i bezbolesnych zabiegów. Butikowa przestrzeń gustownie zaprojektowanej kliniki to przysłowiowa „wisienka na torcie”. Tu rzeczywiście spotykają się pasja, sztuka i uśmiech, jak głosi główne motto kliniki.

Zdecydowanie czas spędzony w Verde Clinic odmienia nasze dotychczasowe wyobrażenia o gabinetach stomatologicznych. Do tego stopnia, że ośmielamy się powiedzieć – każda wizyta w tym wyjątkowym miejscu to przyjemnie spędzony czas.

Odwiedź klinikę stomatologiczną Verde Clinic!

Jeśli poszukujesz dobrego stomatologa z Wejherowa lub okolic Trójmiasta oraz kliniki o najwyższej jakości usług dentystycznych, jesteśmy przekonani, że nie zawiedziesz się, odwiedzając VERDE CLINIC Dental & Esthetic. Klinika mieści się w jednym z większych i bardziej nowoczesnych obiektów na Pomorzu.

Budynek usytuowany jest na granicy Redy i Wejherowa. Posiada prawie 300 m2 powierzchni, zatem trudno go nie zauważyć. Dodatkowo taka lokalizacja placówki jest bardzo dobrze skomunikowana i posiada dogodną możliwość parkowania.

Oceń