Klocki marki Blocki pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię i ćwiczyć zdolności manualne. Wspomagają rozwój malucha już od najmłodszych lat. Właśnie dlatego zestawy klocków marki Blocki jak np. farma polecane są dla dzieci od 3 roku życia.

Chłopcom w wieku szkolnym spodobają się klocki marki Blocki z serii policja lub wojsko. Duży wybór zestawów i atrakcyjne ceny sprawiają, że dziecko nie będzie narzekać na nudę, a Ty możesz do niego dołączyć. Fascynujący świat zabaw dla dziewczynek tworzą klocki marki Blocki z kolekcji Lalilandia. Różowa seria dla młodych panienek polecana jest od 6 roku życia. Są to np. latarnia morska, stadnina koni lub luksusowa willa na plaży. 

Klocki Blocki dla przedszkolaków

Dzieci w wieku przedszkolnym, które ukończyły 3 lata, mogą swobodnie bawić się klockami. Jeśli przejrzysz serie zawierające zestawy dla najmłodszych, odnajdziesz wiele bardzo ciekawych propozycji.

Duże pudełko z farmą lub kolejką spodoba się dziewczynkom i chłopcom. Jest to idealny zestaw dla rodzeństwa, które lubi wspólne zabawy. Dla najmłodszych dziewczynek moc atrakcji zapewnią klocki Blocki z magicznym zamkiem bajkowej księżniczki. Praktyczne Blocki klocki przedstawiające remizę polecane są zarówno w wersji od 3 roku życia, jak i dla dzieci w wieku szkolnym, od 6 lat. Duże klocki Blocki z kolekcji straż pożarna zapewnią maluchom moc atrakcji podczas codziennych zabaw.

Wojsko, policja, a może straż pożarna – zestawy klocków Blocki dla chłopców 

Jest dobry sposób na odciągnięcie dziecka od gier komputerowych. Alternatywą dla wirtualnego świata są zestawy klocków marki Blocki, które pobudzają wyobraźnię i uczą kreatywnego myślenia. Chłopcom spodobają się klocki z serii wojsko z czołgiem, wyposażeniem armii i małymi figurkami żołnierzy. MyArmy to zarówno pojedyncze pojazdy, jak i repliki baz wojskowych. W zestawie klocków Blocki „Policja” znajdziesz natomiast ciekawe elementy umożliwiające odgrywanie scenek i prowadzenie pościgu za zbiegiem. Seria MyPolice inspirowana jest prawdziwym światem policjantów, a to przecież jeden z ulubionych tematów chłopięcych zabaw. Nie mniej fascynujące są klocki Blocki „Straż Pożarna”. W serii MyFireBrigade znajdziesz kreatywne zestawy ze strażakami gotowymi do akcji gaszenia ognia. Do wozu strażackiego dopasujesz klocki z zestawu „Remiza”, czyli centrum dowodzenia przeciwogniowego.

Wakacyjne klimaty w serii klocków Blocki Lalilandia  

Dziewczynki w wieku szkolnym polubią klocki Blocki Lalilandia. To kreatywne zestawy nawiązujące do wakacyjnego wypoczynku na plaży. W tej serii znajdziesz m.in. zestaw z latarnią morską. Możesz kupić córce replikę willi na plaży, samolot wycieczkowy lub stadninę koni. Zestawy można wykorzystywać samodzielnie lub łączyć np. w wakacyjne miasteczko. Seria klocków Blocki Lalilandia uczy i bawi. To świetny trening dla ręki, gdyż Twoja córka będzie codziennie układać z małych elementów nowe kompozycje, i budowle. Budowanie zgodnie z instrukcją uczy cierpliwości, koncentracji i logicznego myślenia. Wszystkie te umiejętności wykorzysta Twoje dziecko w szkole.

Klocki Blocki, czyli nauka poprzez zabawę dla przedszkolaków i starszaków

Jeśli zdecydujesz się na klocki marki Blocki, to oferowane w jej ramach zestawy sprawią dużą radość Twoim dzieciom. Serie dla dziewczynek i chłopców są świetnym sposobem na szkolenie umiejętności manualnych oraz intelektualnych. Dla starszaków polecane są serie podzielone na typowo chłopięce i dziewczęce. Każda z nich pomoże stworzyć Twojemu maluchowi zupełnie inną historię. Jeśli Twoja pociecha lubi gry i filmy akcji, łatwo odciągniesz malucha od komputera, gdy zaproponujesz mu alternatywę, np. klocki Blocki w komplecie „Remiza”. Do tego zestawu możesz dodać wóz strażacki. Zestawy klocków Blocki są kompatybilne z innymi typami klocków, dlatego łatwo je połączyć w duże miasteczko, które zapewni dziecku kreatywną zabawę na długi czas. Jeśli twój syn lub córka narzeka na nudę, sprawdź, jakie klocki można im podarować. Blocki to dobry sposób na zabawę. Przykłady ciekawych kompletów znajdują się na stronie Maludas24.pl, gdzie opublikowano wpis o klockach Blockach.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany