Together Magazyn » Styl życia » Muufa – wyroby, które uczą poprzez zabawę

Muufa – wyroby, które uczą poprzez zabawę

Jaki jest główny profil Waszej działalności?

Jesteśmy sklepem internetowym oferujących niebanalne zabawki, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Oferowane przez nas wyroby są nie tylko trwałe i bezpieczne, ale również po prostu kolorowe i piękne. Na pewno wyróżniają się one pozytywnie na rynku zabawkarskim. Służą zarówno zabawie, jak i rozwijaniu zdolności manualnych czy wyobraźni. Oferujemy wyłącznie bezpieczne produkty, które spełniają warunki Unii Europejskiej i mają certyfikat CE, a niektóre – również bardziej rygorystyczny kanadyjski certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Każda zabawka posiada oznaczenie wieku.

Do jakiej grupy są kierowane produkty? Jaka jest grupa wiekowa?

Oferujemy wyroby zarówno wyroby dla najmłodszych dzieci, przykładowo: gryzaki, grzechotki czy przytulanki, jak i dla starszych – dla chłopców i dziewczynek. Grupa wiekowa rozpoczyna się na niemowlętach, a kończy na nastolatkach. Młodsze dzieci zapewne zaciekawią estetycznie wykonane lalki czy pojazdy, starsze zaś – gry podwórkowe czy logiczne. Interesującą ofertą, która znakomicie stymuluje rozwój poprzez zabawę, są zabawki kreatywne.

Czy klient może liczyć na pomoc w wyborze produktu?

Oczywiście, że tak. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiedniej zabawki do wieku i oczekiwań.

Jaki jest przedział cenowy produktów?

Ceny starannie wykonanych i ergonomicznych zabawek dla młodszych dzieci rozpoczynają się od 25 zł. Nieco droższe, choć równie przystępne cenowo są gry logiczne. Ceny najdroższych lalek przekraczają 200 zł. Każdy klient może wybrać wyrób w odpowiedniej dla siebie cenie.

Co wyróżnia Waszą ofertę cenową?

Wyróżnikiem naszej oferty jest korzystny stosunek ceny do jakości. Klient płaci za wyrób, który będzie długo cieszył wymagającego użytkownika, jakim jest dziecko. Tańsze odpowiedniki mogą nie sprawiać już tyle radości.

Czy przygotowujecie specjalne oferty cenowe, promocje?

Przygotowujemy specjalne promocje dla naszych stałych klientów. Informacje zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Czy uwzględniacie gwarancje?

Tak, uwzględniamy gwarancje udzielane przez producentów, choć trzeba podkreślić, że oferowane przez nas wyroby są wyjątkowo trwałe i niezawodne. Procedura zwrotów zamieszczona jest na stronie internetowej.

Czy istnieje opcja bezpłatnej dostawy towaru do domu klienta?

Tak, darmowe dostawy realizujemy w odległości 30 km od naszej siedziby. Możliwy jest również osobisty odbiór zamówionych towarów.

Ile jesteście na rynku?
Na rynku funkcjonujemy od pół roku.

Czy jeszcze chcecie dodać coś od siebie?

Zgodnie z zasadą, że zabawa jest nauką, a nauka – zabawą, oferujemy wyroby, które uczą poprzez zabawę. Zdajemy sobie sprawę, że zabawa jest ważnym etapem w życiu człowieka – nie tylko dostarcza rozrywki, ale wpływa również na rozwój. Nasze zabawki wyróżnia wysoka jakość wykonania, dzięki czemu dostarczają użytkownikom niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest pod wieloma względami wyjątkowa i godna uwagi. Wybieramy do sprzedaży oryginalne zabawki najlepszych producentów – sprawdzonych na rynku i godnych zaufania. Zakupy w naszym sklepie to najlepszy wybór dla wymagających klientów, ceniących sobie wyjątkowe, bezkompromisowe rozwiązania i wysoką jakość.

www.muufa.pl

ul. Dębowa 9, 84–123 Rekowo Górne

Tel.: 606 809 427, 500 572 146

e-mail: sklep@muufa.pl

Oceń