Spróbujmy zamknąć oczy i wyobrazić sobie idealny dom. Otacza go zieleń, przez okno dobiega szczebiot ptaków, dzieci bawią się w ogrodzie, a my, siedząc na tarasie, napawamy się ciszą, obserwując ostatnie promienie zachodzącego słońca. Wydaje się, że taki obrazek to marzenie, które trudno zrealizować. Nic bardziej mylnego, ponieważ tak niesamowita sceneria może być naszym udziałem, jeśli zdecydujemy się zamieszkać w okolicy Gdańska.

Na kontakt z naturą postawił deweloper Profesjonal24, który na idealne miejsce dla swoich inwestycji wybrał Skowarcz, w pobliżu Gdańska. Nic dziwnego, bo ciesząca się dużym zainteresowaniem dobrze skomunikowana i wyposażona w niezbędną infrastrukturę miejscowość oferuje wiele możliwości dla osób, które mówią zdecydowane „dość” dla smogu, wszechobecnych spalin i korków, jakie stały się codziennością wielu gdańszczan. 

Bajkowa sceneria

 „Tworzymy i budujemy z pasją dla Was, jak dla siebie” brzmi motto firmy, której wieloletnie doświadczenie i poczucie trendów można zauważyć pod dachami domów jednorodzinnych i bezczynszowych mieszkań – co ważne – oferowanych w bardzo przystępnych cenach. Do tego ich jakość idzie w parze z komfortem przy pełnym rozumieniu oczekiwań użytkowników i sprawia, że marzenie o „M” jak ze snu szybko się udaje. Wybór jest bardziej niż prosty – wystarczy decyzja, czy idealny dla najbliższych byłby dom, a może lokal mieszkalny z własną działką z tarasem przynależnym do każdego mieszkania i miejscem parkingowym, które również są w cenie. Stąd już krok do rowerowych ścieżek położonych w bajkowej scenerii pobliskich łąk i lasów, wspaniałego parku Lipowego w Pszczółkach i tylko 10 minut do wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. 

Oprócz dobrego standardu wykończenia z wykorzystaniem materiałów budowlanych najwyższej jakości, argumentem, który przemawia za naszym „tak” są z pewnością niskie koszty eksploatacji i wygoda, dzięki przemyślanym, a jednocześnie nowatorskim rozwiązaniom. Profesjonal24 po raz kolejny pomyślał o wszystkim, a uwaga skupiona na jakże ważnych detalach zaowocowała pozycją lidera w branży budownictwa w gminie Pszczółki (powiat Gdański).

Domy jednorodzinne wolnostojące oraz wyjątkowe mieszkania bezczynszowe z lasem na wyciągnięcie ręki, to szczególna propozycja dla starszych i młodszych, którym potrzeba bliskości natury bez zgiełku i miejskiego zamętu w sercu gra – dzięki Profesjonal24 każdy kolejny dzień stanie się piękną bajką z udziałem naszych najbliższych.

O Autorze

Dagmara Rybicka

Media to jej misja na ziemi. Dziennikarski warsztat budowała pod kierunkiem doskonałych i wymagających nauczycieli w rozpoznawalnych dziennikach, tygodnikach i popularnych magazynach. Skręcając w ulice marketingu i reklamy, podnosząc „heble” w radio i dbając o powierzony wizerunek. Mocnym głosem ze sceny i z aktorskim sznytem w studio nagraniowym odkąd pamięta, dział się jej świat. Pełen radości z pracy, szalonego tempa i zaskakujących sytuacji. Zawsze ze sportem w tle.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany