Together Magazyn » Aktualności » POLECAMY MIEJSCA NA PIĄTKĘ! CZĘŚĆ II

POLECAMY MIEJSCA NA PIĄTKĘ! CZĘŚĆ II

Podpowiadamy ciekawe miejsca dla rodzin i zapraszamy do korzystania ze specjalnych ofert na ten tydzień! Regularnie zbieramy dla naszych Czytelników 5 ciekawych pomysłów na kolejnych 7 dni i publikujemy je w każdą niedzielę. Skorzystaj ze ściągawki, rób same trafione zakupy i baw się na całego z rodziną w Trójmieście!

GO4ROBOT

GO4Robot Gdańsk organizuje zajęcia dodatkowe z programowania i robotyki w szkołach, przedszkolach, klubach osiedlowych i ośrodkach kultury. Firma jest prowadzona przez duet inżynierów z Politechniki Gdańskiej. Takie atrakcje dla dzieci w Gdańsku różnią się od standardowej edukacji lub powszechnie znanych kreatywnych zabaw. W Akademii GO4Robot każdy uczestnik warsztatów wie, że ma wpływ na to, co tworzy. Mali odkrywcy lubią eksperymentować i poznawać otaczający nas świat, a w GO4Robot mają taką możliwość. 

Zajęcia z programowania i robotyki to zupełnie inne warsztaty, na których dzieci uczą się poprzez zabawę. Takie zajęcia dla dzieci w Gdańsku łączą naukę programowania, automatyki, informatyki, a także sensoryki czy elektroniki. Pozwalają rozwijać logiczne i kreatywne myślenie, pozostawiając jednocześnie przestrzeń na tworzenie własnych rozwiązań. Na zajęciach prowadzonych w Gdańsku dzieci uczą się również pracy w grupach i cierpliwości oraz wytrwałości prawdziwego programisty. Naukę programowania maluch może rozpocząć już od najmłodszych lat – nawet od 4. roku życia.

Każda osoba rejestrująca się do Akademii, używając kodu: TogetherG4R, otrzyma 10% zniżki na pierwszą ratę zajęć!

go4robot.pl

gdansk@go4robot.pl

732 270 276

https://www.instagram.com/go4robot_gdansk

facebook.com/go4robotgdansk

HELEN DORON ENGLISH

Szkoły Helen Doron English prowadzą pasjonaci, którzy zajmują się tym, co lubią i na czym się̨ naprawdę̨ znają – skutecznie oraz w przyjazny sposób uczą dzieci i młodzież̇ języka angielskiego. Robią to już od 35 lat. Dzięki temu osiągają najlepsze możliwe efekty. Stosowana metoda to unikalny, wieloletni i spójny system, tworzący warunki do uczenia w taki sposób, aby angielski stał się dla uczniów Helen Doron drugim językiem oraz pomógł im poznawać świat i realizować marzenia.

Nadrzędnym celem jest nauczenie komunikacji, płynnej wymiany myśli i łatwego porozumienia się po angielsku. Nauka odbywa się naturalnie: tak samo jak dzieci uczą się pierwszego języka. Uczniowie mają codzienny kontakt z językiem. Uczą się poprzez doświadczanie. Jeśli jest lekcja o pogodzie i jest deszcz, to dzieci mają parasole i rzeczywiście pada im na głowy.

Oprócz nauki  języka, przekonują się też, że świat jest różnorodny, a empatia to bardzo ważna cecha. Znajomość angielskiego może być zaś podstawą wspaniałego życia i kluczem do poznania innych kultur i innych krajów. Takie są szkoły Helen Doron English w Gdyni Orłowie i Gdyni Wiczlino, w Sopocie, w Gdańsku Niedźwiedniku, Gdańsku Osowej, na Kowalach, w Rumi i Pucku.

Adres I telefon szkoły znajdziesz na https://helendoron.pl/lokalizacje/

Agnieszka Eysymontt – Nawrot – Dyrektor Regionalny Helen Doron Gdańsk

e-mail. gdansk@helendoron.pl

tel. 575 106 187

Mariusz Dominik – Dyrektor Regionalny Helen Doron Gdynia

e-mail gdynia@helendoron.pl

tel. 601 105 307

https://helendoron.pl


https://www.facebook.com/helendoronpomorze

Akademia Ruchu Rafik

Promocja zdrowego i aktywnego wypoczynku dla dzieci połączona z doskonaleniem sportowych umiejętności – to założenia Akademii Ruchu Rafik.

Organizatorzy zapraszają młodych mieszkańców Gdańska do szkółki pływania oraz szkółki piłkarskiej. Zajęcia są prowadzone dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat, na każdym poziomie zaawansowania. 
Oprócz tego organizowane są pełne atrakcji obozy i kolonie letnie:

  • obozy piłkarskie
  • obozy językowe
  • obozy artystyczne
  • obozy chillout

Jeżeli nie masz planów na wyjazd i chcesz spędzić czas blisko miejsca zamieszkania czuj się zaproszony na półkolonie w Gdańsku: dla chłopców: półkolonie na sportowo pływacko-piłkarskie; dla dziewcząt: półkolonie na sportowo pływacko-rekreacyjne z zajęciami plastycznymi.
Na poczet koloni i obozów letnich oraz półkolonii można zrealizować bon turystyczny.
Akademia Ruchu Rafik
Jagiellońska 14, 80-371 Gdańsk
tel. 515 440 600
www.rafi.edu.pl
https://www.facebook.com/srsgdansk/

STACJA TERAPII I ROZWOJU

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Stacja Terapii i Rozwoju mieści się w Gdańsku-Osowej przy ul. Syriusza 24. Specjaliści zajmują się konsultowaniem, diagnozowaniem oraz prowadzeniem terapii. Zespół tworzą: logopeda, neurologopeda, psycholog, pedagog, fizjoterapeuta oraz terapeuta. 

Oferta jest skierowana do dzieci i dorosłych. Obejmuje: terapię logopedyczną dla dzieci i osób dorosłych; terapię neurologopedyczną, wsparcie psychologiczne dla dzieci, osób dorosłych; terapię pedagogiczną, fizjoterapię dla dzieci, integrację sensoryczną, socjoterapię, badania w kierunku dysleksji rozwojowej.

Otrzymasz tu diagnozę lub opinię o: dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii, innych trudnościach w uczeniu się, zaburzeniach koncentracji uwagi, rozwoju psychofizycznym, zaburzeniach emocjonalnych, zaburzeniach lękowych, diagnozy poziomu inteligencji, diagnozy rozwoju mowy, diagnozy logopedyczne, diagnozy fizjoterapeutyczne.

Można skorzystać z terapii par; szkoleń dla rad pedagogicznych (proponowane tematy: komunikacja nauczyciel – rodzic, komunikacja nauczyciel – dziecko, twórcze metody pracy z dziećmi, sposoby radzenia sobie ze stresem w pracy nauczyciela). Dla zainteresowanych przygotowywane są specjalistyczne oferty.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna STACJA TERAPII I ROZWOJU w Gdańsku  Osowej, u. Syriusza 24, tel.: 736 851 535.

www.facebook.com/stacjaterapiiirozwoju

poradnia@stacjaedukacja.net

EMPIRE MUSIC SCHOOL 

Empire Music School to nowoczesna szkoła muzyki rozrywkowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Indywidualne podejście, autorski program, najlepsza kadra, 7-letnie doświadczenie czynią tę placówką jedyną i unikatową na mapie Trójmiasta. Praca odbywa się tu poprzez: poznawanie i ćwiczenie współczesnych gatunków muzyki, pracę w studio nagraniowym, aktywny udział w koncertach, warsztatach i konkursach muzycznych, zajęcia aktorskie oraz ćwiczenie zachowania na scenie.

To miejsce dla każdego – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wszyscy uczą się na dwóch kierunkach: wokalnym – na każdym poziomie zaawansowania oraz instrumentalnym – pianino, gitara, ukulele, perkusja, saksofon, gitara basowa, kontrabas, trąbka, skrzypce. 

Dla każdej grupy wiekowej Empire Music przeznacza inny rodzaj zajęć. Dla niemowlaków i przedszkolaków zorganizowano specjalne zajęcia umuzykalniające – rytmika. Obejmują one zarówno zajęcia rytmiczne, grę na instrumentach, jak i zajęcia uwrażliwiające na kontakt z muzyką.

Rozwój muzyczny młodzieży i dorosłych odbywa się poprzez poznawanie i studiowanie współczesnej muzyki rozrywkowej. Uczniowie spotykają się z nauczycielami emisji głosu i instrumentów, a także uczestniczą w warsztatach, grają w zespołach, śpiewają w chórze, uczą się pracy w studio nagraniowym, przed kamerą i poznają podstawy teorii, potrzebnej do tworzenia własnych kompozycji. Empire Music School organizuje także duże koncerty oraz wyjazdy na konkursy i festiwale. Są one świetną okazją dla naszych uczniów do poznania innych muzyków i sprawdzenia się na scenie.

Przynajmniej dwa razy w roku organizowane są koncerty semestralne (Filharmonia Bałtycka, Centrum Św. Jana, Klub Muzyczny Parmalent) oraz warsztaty muzyczne z autorytetami wokalnymi (Janusz Szrom, Kazimierz Jonkisz) lub gwiazdami muzycznych show (Mario Szaban, Natalia Lubrano). Raz do roku w ramach zajęć, nagrywamy i wydajemy płytę, na której grają i śpiewają nasi uczniowie! 

Oprócz edukacji muzycznej, w naszej szkole organizowane są #urodzinki dla dzieci i młodzieży w wieku 5–15 lat. To wspaniała okazja do muzycznej przygody, podczas której wszyscy goście wspólnie nagrywają wybrany utwór w najprawdziwszym studio nagraniowym oraz tworzą do niego teledysk, który bez wątpienia jest wspaniałą pamiątką urodzinową. Dyskoteka z szalonymi tańcami, przebieranki, super konkursy z nagrodami, fontanna czekoladowa, oryginalne zabawy i głośne śpiewy to wszystko spotka Was w Empire Music!

Do końca roku na #urodzinki teledysk w cenie 700 zł!

Empire Music School

Komety 14, 80-299 Gdańsk Osowa

www.empiremusic.pl

FB: https://www.facebook.com/empiremusicschool

IG: empiremusicschool

biuro@empiremusic.pl

sekretariat@empiremusic.pl

Tel. 509 785 881 / 730 660 450


Love Life Photography

Zajrzyj do poprzedniej rekomendacji i poszukaj czegoś dla siebie i rodziny!


5/5 – (1 głosów)