Together Magazyn » Aktualności » Fikołajki w Loopy’s World

Fikołajki w Loopy’s World

Ku nieskrywanej radości rodziców, dla wielu dzieci najlepszym mikołajkowym prezentem będzie wspólnie spędzony czas. Chcąc zaplanować go tak, aby zapewnić rozrywkę całej rodzinie, trzeba wykazać się nie lada pomysłowością. Z pomocą przychodzi Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World, gdzie organizowane są Fikołajki w Mroźnej Krainie. To najaktywniejsze Mikołajki w Trójmieście!

Sama wizyta w centrum rozrywki liczącym 3000 m2 to dla dzieci wielkie święto, ale z okazji Mikołajek nie może zabraknąć wyjątkowych atrakcji. Przez dwa dni – 5 i 6 grudnia – na odwiedzających największy plac zabaw w Trójmieście czeka szereg niespodzianek. Centrum zamieni się w lodową krainę, a dzieci spotkają się z Mikołajem. Jednak nie będzie to znany najmłodszym z opowiadań starszy pan z brodą, który z trudem przeciska się przez komin. Ponieważ Loopy’s World uwielbiane jest za aktywną zabawę, centrum odwiedzi znany z zamiłowania do skocznych zabaw Fikołaj. Będzie on wesoło fikał z maluchami, ale oczywiście chętnie wysłucha także, jakie marzenia ma spełnić w tym roku. Specjalnie dla dzieci zaplanowano również mnóstwo animacji i konkursów. Ozdabianie pierników, bitwa na śnieżki, wyścigi saneczkowe, lodowy taniec, dmuchanie płatków śniegu, a także przejażdżka ekspresem polarnym.

mikolajki-loopysNajaktywniejsze Mikołajki w Trójmieście

Podczas Mikołajkowego święta nie zabraknie aktywnej zabawy. A jest się gdzie bawić! Wielopoziomowe konstrukcje, siedem zjeżdżalni, w tym zakręcona zjeżdżalnia spiralna i czterotorowa zjeżdżalnia rodzinna, baseny z kulkami, trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa oraz armatki i wulkany na sprężone powietrze. Tunele i liczne przejścia pomiędzy poszczególnymi elementami instalacji, kolorowy pociąg i tor dla elektrycznych samochodzików. Jednym słowem – na brak atrakcji nie można narzekać! Miejsce to wciągnie dzieci bez reszty, a do aktywności fizycznej nie trzeba będzie ich namawiać.

Mikołajkowe święto to idealna okazja do wspólnej aktywnej zabawy. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia Loopy’s World wraz z całą rodziną w pierwszy weekend grudnia. Na najmłodszych gości czeka mnóstwo świątecznych zabaw i animacji, które będą całkowicie darmowe. Rodzice i opiekunowie jak zawsze bawią się gratis mówi Mikołaj Jędrzejkowski, prezes sieci Rodzinnych Centrum Rozrywki Loopy’s World.

Świąteczny klimat tych dni sprawi, że aktywne zabawy w gronie rodzinnym będą czasem niezapomnianych przeżyć, a dzięki obecnemu w centrum Mikołajowi zapanuje magiczny nastrój.

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World

www.loopys.pl

ul. Grunwaldzka 229

80-266 Gdańsk

Oceń