Together Magazyn » Aktualności » LechiaTravel.pl zainaugurowała działalność

LechiaTravel.pl zainaugurowała działalność

Lechia Gdańsk jako pierwszy klub w Ekstraklasie rozszerza swoją działalność o stworzenie portalu, idącego z pomocą dostarczania całym rodzinom sportowych emocji i turystycznych wrażeń w Polsce, Europie i na świecie. Z takim przesłaniem startuje serwis LechiaTravel.pl.

Wedle badań CBOS, w 2016 roku nieco ponad połowa dorosłych Polaków wypoczywała poza miejscem zamieszkania przynajmniej raz w roku. Gdzie? Najczęściej w kraju.
Czy sport może być inspiracją do poznawania nowych miejsc? W Lechii Gdańsk uważamy, że tak! – mówi Anna Cebula-Daniluk, Travel Manager w Lechia Travel. – Według badań brytyjskiej grupy finansowej Virgin Money, kibic angielskiej ekstraklasy w sezonie pokonuje ponad 3000 kilometrów wspierając swoją drużynę piłki nożnej. Stąd też pomysł na powstanie naszego serwisu Lechia Travel – dodaje.

Moje miasto, mój klub, moja agencja podróży!

Lechia Travel to aktywna platforma skupiona wokół sportu i miejsc, które warto choć raz w swoim życiu odwiedzić. Ale to nie wszystko.
Jeśli szukasz informacji na temat szlagierowych i nie tylko meczów w całej Europie, tras, hoteli i atrakcji, znajdziesz je właśnie tutaj. Dzięki Lechii Travel będziesz miał dostęp w jednym miejscu do najlepszych dostępnych oferty linii lotniczych, rezerwacji hoteli oraz atrakcyjnych okazji związanych z zakupem biletów na mecze drużyn z całej Europy.
Gdańsk to nasze miasto, nasz klub sportowy, a teraz również inspiracja do podróżowania. Motywujemy do doświadczania emocji związanych z każdą strzeloną bramką, ale też przyjemności płynącej z poznawania świata.

Z Lechią na koniec świata

Polacy podróżują coraz częściej planują swoje wyjazdy z myślą o rozrywkach dla całej rodziny. Inaczej wypoczynek rozumie mama trójki dzieci, inaczej same jej pociechy czy mąż. Dlatego też w serwisie Lechia Travel każdy znajdzie coś dla siebie, planując swoją podróż.
Tata może uwzględnić w planie swojej wymarzonej wycieczki zwiedzanie stadionu czy też pójście na mecz, a mama może w tym czasie skorzystać ze strefy SPA. W naszej ofercie znaleźć można zatem nie tylko – wbrew stereotypom – tak zwane męskie wyjazdy, chociaż muszę przyznać, że takich ofert mamy sporo – jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bilety na każdy mecz piłkarski w Europie. – zapewnia Ewelina Labudda, Project Manager Lechii Gdańsk.
Nasz oferta wykracza zresztą poza futbol. Z myślą o tych, którzy wspólnie chcą dzielić inne sportowe emocje, przygotowaliśmy pakiety biletów na turnieje tenisowe, Formułę 1, żużel, skoki narciarskie oraz mityngi lekkoatletyczne jak również mecze reprezentacji Polski w grach zespołowych. – podsumowuje Cebula-Daniluk. – W naszej najnowszej ofercie znajdą Państwo zarówno bilet na derby Zagłębia Ruhry jak i wyjazd na Fuerteventurę. W ofercie zimowej znajdą się wyjazdy narciarskie z dodatkowymi aktywnościami dla tych, którzy potrzebują urozmaicenia. Zawsze marzyłeś o zwiedzeniu stadionu Campe Nou? Z Lechia Travel jest to możliwe. Dzięki nam dowiesz się również, co jeszcze warto zobaczyć w Barcelonie, planując wyjazd. Pomożemy Ci wybrać hotel oraz zorganizować dojazd – dodaje.
Stworzenie tak pełnej oferty nie byłoby możliwe bez wiarygodnych i sprawdzonych partnerów. Sports Events 365 odpowiada za dostarczenie biletów na wydarzenia sportowe, zaś serwis eTravel za bilety lotnicze i hotele, podczas gdy multiagent Qtravel.pl pomaga znaleźć najlepsze oferty turystyczne.

Oceń