Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » AKTYWNE LATO Z KOGIS

AKTYWNE LATO Z KOGIS

Kwiecień to najwyższy czas na rezerwację kolonii i obozów. Letnie wakacje powinny być dla dzieci czasem radosnego wypoczynku, rozwijających zajęć i poznawania ciekawych ludzi, dlatego należy je starannie zaplanować. Oto propozycje KOGIS na tegoroczne lato!

 Nad morzem

Krynica Morska – to tutaj, w wygodnym pensjonacie blisko plaży, wypoczywać będą dzieciaki z młodszych grup wiekowych (w wieku 8-13 lat). Niezwykłe miejsce, czysta plaża i bogaty wybór tematyk – każde dziecko w ofercie KOGIS znajdzie coś dla siebie. Na młodych konstruktorów czeka Obóz LEGO, dla fanek Violetty – Lato z Violettą. Ciekawie zapowiadają się obozy o profilu muzycznym, tanecznym i gitarowym, a także ogólny Obóz przygodowy, czy dla fanów zespołu One Direction. Nie zabraknie propozycji dla młodych adeptów magii czyli Lata z Harrym Potterem. Oryginalną ofertą jest Obóz gier podwórkowych, na którym dzieciaki z pasją poznawać będą świat podwórkowych zabaw swoich rodziców i dziadków. Nad morzem odbędzie się też Obóz piracki oraz z obóz nauką języka angielskiego na wesoło i kolejny – dla młodych artystów kochających zabawy plastyczne różnymi technikami. Zobacz wszystkie obozy w Krynicy Morskiej.

Maluszkowa nadmorska kraina fantazji

Szczególną opieką na koloniach KOGIS otoczeni są najmłodsi koloniści – w wieku 6-10 lat. Dla nich od lat obowiązuje autorski program opieki „Smyk” polegający na zwiększonych standardach bezpieczeństwa i zapewnianiu maluchom bezstresowej atmosfery, przypominającej domowe ognisko. Dlatego zajmują się nimi najlepsze kolonijne „ciocie”, które potrafią ukoić tęsknotę za mamą, a na dobranoc czytają bajki. Zawsze służą też pomocą w samoobsłudze.

W tym roku kolonie objęte programem „Smyk”, odbędą się także w Krynicy Morskiej i są to: Pierwsza kolonia Smyka, a także dziecięcy Obóz survivalowy i Obóz artystyczny Plastuś. Ciekawie zapowiada się też przygodowy profil, czyli Maluchowa kolonia bursztynowa.

Nad jeziorem

Świetny ośrodek w Czaplinku nad jeziorem Drawsko, z własną plażą i portem jachtowym. To tu odbędzie się prawdziwy festiwal tematyk: obozy sportowe, artystyczne, survivalowe i inne. Jedna grupa ofert skierowana jest do dzieci 9-12 lat, a druga do młodzieży 12-16 lat. KOGIS poleca świetne obozy: gitarowe, reggae, paintballowe, kondycyjne i fitness, żeglarskie, fotograficzne, wodne czy przygodowe. W programie każdego znajdują się profesjonalnie prowadzone warsztaty tematyczne, a do tego mnóstwo wycieczek i dodatkowych atrakcji, którymi czas będzie wypełniony po brzegi. Oto niektóre z nich: przeprawa na wyspę, kajaki, łucznictwo, piknik, wycieczka do grodziska – Sławogrodu, autokarowa całodzienna wycieczka nad morze, park linowy, narty wodne i wiele fakultetów dodatkowych do wyboru – to nie lada gratka na wakacje! Zapoznaj się z pełną ofertą obozów w Czaplinku.

 

W górach

W tym roku KOGIS zaprasza w najstarsze polskie góry czyli Góry Świętokrzyskie. W turystycznej miejscowości, nad jeziorem Sielpia z piękną, czystą plażą, odbędzie się obóz W krainie latających czarownic – czyli odlotowa kolonia dla dziewczyn i chłopaków, z mnóstwem wycieczek: na zamek w Chęcinach, do Babyjagowa, dębu Bartek, ze zlotem Czarownic i Czarodziejów na Łysej Górze, festiwalem gier podwórkowych i mnóstwem innych ciekawych zajęć… Dla artystycznych dusz przewidziano drugi profil – czyli Twórczy mix wakacyjny – garncarstwo, ceramikę, ziołologię, malowanie bańkami, wykonywanie Baby Jagi, a do tego wycieczki i zwiedzanie Gór Świętokrzyskich.

Obozy KOGIS wyróżniają się bogatymi programami tematycznymi, rozwijającymi zajęciami od rana do wieczora, zaangażowaną kadrą instruktorów-pasjonatów, a także troską o bezpieczeństwo kolonistów (sprzęt wysokiej jakości, duża liczba opiekunów, instruktorzy odpowiednich sportów, starannie dobrane obiekty, wyżywienie i dopracowany program). Każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie dzięki małym grupom kolonijnym i liczebnej kadrze. Rozmaitość ofert KOGIS sprawia, że każdy rodzic znajdzie propozycję idealną dla swojego dziecka. KOGIS jest w pełni uprawnionym i doświadczonym organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, należy do liderów w swojej branży.

KONTAKT

KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej

www.kogis.pl; kontakt@kogis.pl

tel: 94 372 02 43

Oceń