Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Kupujemy narożnik z funkcją spania – na co zwrócić uwagę?

Kupujemy narożnik z funkcją spania – na co zwrócić uwagę?

Wybór odpowiedniego narożnika jest często kluczową i bardzo istotną decyzją, przed którą staje osoba, która decyduje się na urządzenie lub modernizację swojej przestrzeni życiowej. Narożnik jest jedynym meblem, który jest najczęściej użytkowany w domu lub w mieszkaniu. Z pewnością, o decyzji wyboru mebla idealnego, nie powinien towarzyszyć pośpiech. Rozmiar, praktyczność, wytrzymałość, styl i wygoda – to wszystko, na co powinno się zwrócić szczególną uwagę, zanim zainwestuje się w nowy narożnik. W przeciwnym razie, gdy wybierze się produkt nie odpowiadający swoim potrzebom, może się okazać, że straci się czas i pieniądze.

Warto zapoznać się  z opinią eksperta i wysłuchać kilku wskazówek, które pomogą wybrać idealny narożnik:

„Obszerne, rozkładające się i luksusowo wyglądające narożniki są w teorii dobrym rozwiązaniem, ale zawsze warto się zastanowić, czy posiada się odpowiednią przestrzeń na umieszczenie tak dużego mebla? Jeśli kupi się narożnik, który jest zbyt duża w stosunku do pokoju, będzie wyglądać na  znacznie mniejszą niż jest w rzeczywistości. Jeśli w danym pomieszczeniu brakuje miejsca, warto wybrać narożnik z niskimi ramionami (lub bez nich), ponieważ to sprawi, że pokój będzie wyglądał na większy niż jest w rzeczywistości. Przy wyborze rozkładanego narożnika z funkcją spania niezwykle istotne są łączenia części narożnika – ta kwestia jest odpowiedzialna za jakość snu. Jeżeli powierzchnia narożnika po rozłożeniu nie będzie jednolita – sprawi to wyjątkowy dyskomfort podczas spoczynku. Naszym Klientom zawsze polecam nasze 3 flagowe modele rozkładanych narożników, które będą odpowiednie zarówno do odpoczynku w ciągu dnia jak i wygodnego spania nocą. Po rozłożeniu narożnika, Klient uzyskuje obszerne miejsce do spania i przede wszystkim niesłychaną wygodę porównywalną z materacem do łóżka wysokiej klasy. Narożniki, które proponuję występują w wielu wariantach kolorystycznych – w zależności od potrzeb Klienta pomagam dobrać odpowiedni wzór i strukturę obicia. Te modele to: Agostino, Ferdynand oraz Floriano.”

– twierdzi Paulina Grabowska, specjalistka ds. kontaktu z Klientami sklepu Meble Arkadius

Najlepsze modele

Narożnik Agostino

Jednymi z najlepiej sprzedających się i popularnych modeli mebli wypoczynkowych są trzy wyżej wymienione przez specjalistę modele narożników.  Są to propozycje pasujące do pomieszczeń zarówno niewielkich – narożnik Ferdynand, jak i dużych i przestronnych – narożnik Agostino. Jedną wspólną ich cechą jest odporność na częste użytkowanie, wygoda, piękno wykonania i niepowtarzalny design. Narożniki są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych, co z pewnością zaspokoi gusta wszystkich Klientów sklepu.

Jeden z wyżej wymienionych polecanych modeli to narożnik Agostino z wymyślnie ukrytą pufą, którą z łatwością można wysunąć z bocznej części narożnika. Mebel posiada nowoczesny design, dwa obszerne pojemniki na pościel oraz robiącą wrażenie, dużą powierzchnię spania. Agostino dostępny jest w kliku wersjach kolorystycznych – wybór obicia leży w gestii Klienta.

 

Narożnik Ferdynand

Kolejnym godnym polecenia narożnikiem z funkcją spania jest elegancki narożnik Ferdynand. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w trwałym obiciu z eko skóry. Ten rodzaj obicia jest łatwy w utrzymaniu czystości i pielęgnacji a przy tym trwały i efektowny. Oczywiście, zgodnie z wolą i koncepcją aranżacji, można wybrać inny rodzaj obicia – dostępnych jest naprawdę wiele opcji. Wygodne sprężyny faliste i bonell zapewnią użytkownikowi narożnika wygodę odpoczynku i komfort spania.

Narożnik Floriano

Ostatnim legendarnym modelem, który cieszy się niezwykłą popularnością jest optymalnych wymiarów. Jego charakterystyczną cechą są oryginalne wzory, dzięki którym każde pomieszczenie nabierze wyrazu i stylu. Narożnik Floriano posiada spory pojemnik na pościel i jest wyposażony w funkcję wygodnego rozkładania. Dostępny, tak jak w przypadku większości mebli wypoczynkowych znajdujących się w ofercie sklepu, w wielu wariantach kolorystycznych.

Wszystkie meble ze sklepu meblearkadius.pl są objęte gwarancją, oraz możliwością rozłożenia na dogodne w spłacie raty. Dodatkowo, oferujemy Państwu bezpłatny dowóz narożnika we wskazane miejsce na terenie całej Polski! Zakup narożnika z funkcją spania w Meble Arkadius jest z pewnością dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób o różnych potrzebach i gustach. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

4.7/5 – (4 głosów)