Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jaki prezent na Dzień Taty?
Jaki prezent na Dzień Taty?

Jaki prezent na Dzień Taty?

Wspólne wyjście do restauracji, wypad w góry, a może niedzielne popołudnie w domu i niezawodnie pyszne czekoladki na Dzień Taty? Co wybierzesz na tegoroczny Dzień Ojca? Zdecyduj się na oryginalne prezenty i rozpieść swojego tatę najlepszymi słodkościami – przygotuj się na 23 czerwca już dziś.

Jaki prezent dla…?

Zacznijmy od tego, że każdy Tata jest inny  –  nie ma dwóch takich samych, choćby mieli szereg podobnych zainteresowań i preferencji. Dlatego mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji prezentów na Dzień Ojca dla:

Dla amatorów słodkości

Jeśli Twój tata lubi wszystko, co słodkie, kierunek jest prosty. Ale pamiętaj, żeby nie iść po najmniejszej linii oporu! Czekoladki dla Taty z oryginalnych manufaktur będą dużo lepszym prezentem niż bombonierka z supermarketu. Wyższej jakości czekolada, oryginalne opakowania, fantastyczne dodatki i słodkie kremy  –  gwarantujemy, że Tata będzie zadowolony.

Jaki prezent na Dzień Taty? - czekoladki!

Dla zapalonych sportowców

Nowe buty do biegania czy koszulka ulubionego klubu sportowego to za duży wydatek na jeden raz? Rozumiemy to bardzo dobrze, dlatego nie martw się, Tacie na pewno spodobają się też mniejsze podarunki  –  może zestaw do rolowania po aktywności fizycznej czy ręcznik na siłownię, a do tego coś słodkiego z dobrym składem na przekąskę po treningu?

Dla tych, którzy każdy dzień zaczynają od filiżanki kawy

Szukasz prezentu dla Taty-kawosza? W teorii nie powinno być to takie trudne, ale pamiętaj, że jeśli Twój ojciec naprawdę zna się na kawie, to na pewno ma bardzo specyficzne preferencje dotyczące pochodzenia ziaren czy stopnia ich wypalenia. Jeśli nie masz pewności, co spodoba mu się najbardziej, zerknij na kawę, która stoi przy ekspresie (a w przypadku amatorów alternatyw  –  dripie czy chemexie) i kieruj się tym, co zobaczysz, na opakowaniu. Do takiego zestawu warto dokupić tacie deserowe czekoladki, które dobrze połączą się ze smakiem kawy. 

Dla minimalistów

Jeśli twój Tata woli prostotę i porządek, podaruj mu coś, co pozwoli utrzymać taki stan rzeczy. Organizer, prosty notes, a może nieskomplikowane dekoracje do domu? Tutaj warto postawić na praktyczne aspekty prezentu, bo możesz mieć pewność, że zostaną w stu procentach docenione.

Czekoladki na Dzień Taty  –  dla kogo będą dobrym pomysłem?

Czekoladki są dobrym pomysłem na prezent dla najróżniejszych osób. Na pewno będą strzałem w dziesiątkę, jeśli Twój tata lubi słodycze. Wybierz takie smaki, które lubi najbardziej, lub zaskocz go zestawem różnorodnych smaków, które może wypróbować po raz pierwszy. Jeśli obdarowywany Tata potrafi docenić małe przyjemności, z pewnością ucieszą go pyszne i jednocześnie niezwykle kreatywne (i w formie, i smakach) czekoladki  –  perfekcyjne źródło chwili radości i relaksu. Z kolei dla tych Ojców, którzy mają spore poczucie humoru, polecamy wybrać czekoladki o nietypowych kształtach, z zabawnymi opakowaniami lub żartobliwymi napisami. To sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej „Wasz”.

Jaki prezent na Dzień Ojca? - czekoladki w kształcie przyborów do golenia!!!

Zadbaj o to, żeby wybrany upominek korespondował z tym, co Twój tata lubi najbardziej. Chocolissimo, ma w swojej ofercie ciekawe zestawy prezentowe (sprawdź: https://chocolissimo.pl/prezent-na-dzien-ojca), na przykład narzędzia z czekolady, napis Tata, czekoladowy pilot czy wędkarskie (ale oczywiście czekoladowe) akcesoria. Do tego warto wspomnieć o kultowym już Chocotelegramie, w którym poza pysznościami zawrzesz pełną miłości i czułości wiadomość.

Oceń