Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jak nie zapomnieć o doładowaniu konta? Orange ma na to sposób
pexels-karolina-grabowska-

Jak nie zapomnieć o doładowaniu konta? Orange ma na to sposób

Zdarza ci się zapomnieć o doładowaniu, a może dość często zapominasz? Czasem nie pamiętasz, by doładować telefon swoim dzieciom? Możesz zmienić to już dziś. Jak? Dzięki Autodoładowaniu Orange.

Nastała nowa era w Orange – nikt nie musi już pamiętać o doładowaniu telefonu. Brzmi świetnie? I taka właśnie jest nowa usługa Autodoładowania Orange. Dowiedz się więcej.

Zdarza ci się zapomnieć o doładowaniu konta?

Jeśli często zdarza ci się zapomnieć o doładowaniu albo nawet jeśli zdarzyło ci się to tylko raz, zwłaszcza doładować konto swojemu dziecku, przez co nie mogło się z tobą skontaktować, to pomyśl, że już nie musisz o tym pamiętać. Możesz wybrać nową usługę, która sama doładuje konto. To prawdziwa rewolucja w doładowywaniu.

Już nie musisz pamiętać!

Już nie musisz pamiętać o doładowaniu telefonu. To prawda! Dlaczego? Ponieważ od jakiegoś czasu istnieje nowa usługa Autodoładowania Orange. Jest bezpłatna i  powoduje, że telefon doładowuje się sam bez niczyjej pomocy i to za każdym razem, gdy stan środków spada poniżej określonej kwoty.

Korzystanie z Autodoładowania jest bardzo proste. Wystarczy wybrać nominał doładowania i stan konta, poniżej którego telefon ma zostać doładowany. Następnie należy dodać kartę płatniczą, z której będą automatycznie pobierane środki. Dzięki temu telefon naładuje się zupełnie sam.

Oczywiście cały czas istnieją starsze metody doładowywania konta, jednak najnowsza metoda jest bezkonkurencyjna. Ale jeśli ktoś woli starsze metody, to nie musi ich zmieniać. Nadal może z nich korzystać. Jeśli ktoś raz skorzysta z Autodoładowania, nie będzie chciał zmienić tej metody na żadną inną.

Jak doładować konto w Orange przez Autodoładowanie?

Trzeba wejść na stronę doładowania.orange.pl, zalogować się i wybrać Autodoładowanie. Następnie należy wybrać parametry usługi – podać numer, dla którego chce się włączyć usługę, wybrać kwotę doładowania oraz podać stan konta, poniżej którego usługa automatycznie doładuje telefon. Na koniec trzeba dodać i zapisać kartę płatniczą, z której będzie ściągane doładowanie.

Więcej na temat tego jak doładować konto Orange można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie.

Oceń