Together Magazyn » Aktualności » iPhone 6s – smartfon na co dzień i na wakacje

iPhone 6s – smartfon na co dzień i na wakacje

Smartfony sygnowane logiem Apple budzą prawdziwe emocje na całym świecie. Setki ludzi ustawiają się w kolejkach, aby nabyć nowe modele, a legendarne są już ogłoszenia, w których miłośnicy marki deklarowali, że gotowi są oddać nerkę w zamian za nowy smartfon iPhone. Na szczęście dzięki ofercie T-Mobile nie jest już potrzebne podejmowanie tak drastycznych kroków. Warto jednak sprawdzić, co sprawia, że iPhone jest tak wyjątkowy?

Nie tylko parametry techniczne

Telefon Apple 6s iPhone kusi użytkowników przede wszystkim doskonałą specyfikacją techniczną, ale nie jest to jego jedyna zaleta. Sam 64-bitowy procesor umożliwia szybkie działanie całości, jednak to system operacyjny iOS oraz doskonały aparat sprawiają, że iPhone to doskonała pomoc zarówno na co dzień, jak i podczas wakacyjnych podróży. Wszystko zamknięte zostało w obudowie z wysokiej jakości aluminium. Telefon posiada wyświetlacz Retina HD mający 4,7-cala. 16 GB pamięci pozwala nosić ze sobą setki zdjęć, dziesiątki filmików i pokaźną bibliotekę utworów muzycznych. Możemy więc mieć w każdej chwili dostęp do tych multimediów, jakich potrzebujesz.

Uwiecznisz wszystko – i to w 4K!

Ogromną zaletą oferowanego przez Apple 6s iPhone jest aparat. W obudowie znajdują się dwa – przedni oraz tylny. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z matrycą 5 Mpix, która pozwala na wykonanie idealnych, wysokiej jakości selfie, w drugim – matrycą mającą aż 12 Mpix, co gwarantuje perfekcyjne, oddające każdy szczegół zdjęcia. Nie ma problemu z tworzeniem panoram, robieniem serii szybkich fotografii, a dodatkowa funkcja Live Photos umożliwia uchwycenie momentu przed i po wykonaniu zdjęcia, zamieniając je w krótką animację. Dla osób lubiących efekty specjalne, przygotowano cały szereg filtrów, a także tryb auto HDR. Dzięki aparatowi w iPhone nie tylko zrobimy wysokiej klasy zdjęcia, ale zmienimy je w prawdziwe dzieła sztuki! Jeśli preferujemy nagrywanie wideo, tutaj smartfon Apple oferuje zapis obrazu w potężnej rozdzielczości 4K, która jest jeszcze lepsza od Full HD.

Kontakt z całym światem na różne sposoby

Oczywiście, nie można zapomnieć – choć z wymienionych względów jest to łatwe – że iPhone jest przede wszystkim narzędzie do komunikacji. Wykorzystuje technologię 4G LTE Advanced do rozmów telefonicznych, wiadomości tekstowych oraz graficznych, a także Wi-Fi do kontaktu ze światem online. Umożliwia również wideorozmowy, a więc możemy w każdej chwili zobaczyć przyjaciela z drugiego końca świata. Setki aplikacji dostępnych w App Store pomogą w wielu aspektach życia – od ćwiczeń po planowanie wakacji. Czego chcieć więcej od smartfona XXI wieku?

[kk-star-ratings align="left" reference="auto" valign="bottom"]