Together Magazyn » Aktualności » Kubek do kawy z własnym motywem

Kubek do kawy z własnym motywem

Filiżanka kawy jest dla Ciebie codziennym rytuałem i chciałbyś mieć kubek z własnym zdjęciem lub hasłem motywującym? A może prowadzisz firmę i chcesz mieć kubki z logo swojej firmy, jako pomysł na promocję i reklamę? Współczesne technologie haftów i nadruków umożliwiają naniesienie dowolnych znaków na wyrobach gotowych i to nie tylko na koszulkach, czy bluzach, ale również na ceramice.

Stwórz kubek z własnym nadrukiem!

Własny nadruk na kubku jest czymś, co sprawia, że staje się on niepowtarzalny. Kubek, z którym rozpoczyna się każdy dzień pijąc kawę, czy herbatę może poprawić nastrój i wywołać uśmiech na twarzy. Dowolność projektów jest nieograniczona, poczynając od hasła przewodniego, na własnej, zabawnej fotografii kończąc. Samodzielny projekt z sentencją, zdjęciem oraz logo można wykorzystać do stworzenia niepowtarzalnego kubka z nadrukiem.

Dowolne nadruki na kubkach

Wykonanie dowolnego nadruku na kubkach jest możliwe za pomocą wielu technik. Oferta w tej dziedzinie jest bardzo szeroka. Trzeba jednak brać pod uwagę jakość wykonania, aby po pierwszym umyciu wykonany napis nie wyblakł. Decydując się na zakup za pośrednictwem aukcji internetowych warto zapytać, czy produkt jest przeznaczony do stosowania chociażby w kuchenkach mikrofalowych, gdyż nie wszystkie się do tego nadają, szczególnie te najtańsze. Dla mieszkańców Trójmiasta godną polecenia jest firma Haftwear z siedzibą w Gdańsku, która oferuje profesjonalne nadruki na kubkach łączące jakość z estetyką wykonania. Oczywiście skorzystać z ich usług mogą także klienci spoza regionu, gdyż projekt i zamówienie można zrealizować także online.

Kubki z nadrukiem idealnym pomysłem na prezent

Projekt kubka z własnym motywem, to przejaw kreatywności i idealny pomysł nie tylko na promocję własnej firmy i budowania relacji z klientem, ale także świetny pomysł na prezent. Spersonalizowany kubek daje wiele możliwości stworzenia ciekawej niespodzianki. Tworząc prezent według własnego projektu masz pewność, że będzie on jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Jeśli chodzi o wybór kubka do nadruku, to nie musi to być zwykły kubek ceramiczny. Istnieje możliwość wykonania nadruku również na kubkach termicznych, dzięki czemu będzie on mógł towarzyszyć także w samochodzie. Prezent wykonany na indywidualne zamówienie na pewno bardziej ucieszy, niż kolejne perfumy lub czekoladki.

Oceń