Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Indywidualne podejście do pacjentów

Indywidualne podejście do pacjentów

Polskie kliniki stomatologiczne są coraz bardziej profesjonalne. Dlatego warto wybierać miejsca co do jakich mamy pewność, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są z indywidualnym nastawieniem do pacjenta. W wielu przypadkach, kiedy ktoś boi się dentysty może mieć to szczególne znaczenie-proponujemy naszym pacjentim sedację-gaz rozwwselajacy,który niweluje strach i ból oraz znieczulenie komputerowe.

Klinika stomatologiczna z dużym doświadczeniem

Jednym z takich miejsc jest klinika stomatologiczna PRODENT, znajdująca się w Gdańsku. Działa ona od 30 lat, zatrudniając wyłącznie doświadczonych stomatologów, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Można więc spodziewać się tam szerokiego zakresu świadczeń medycznych, a także indywidualnego przebiegu leczenia. Zarówno plan leczenia, jak i jego koszt są ustalane indywidualnie podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej. Każdorazowo, stomatolog w PRODENT ustala rozwiązania razem z pacjentem. Dlatego można czuć się 
w tej klinice komfortowo.

Zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki

W klinice PRODENT stomatolodzy mogą spodziewać się pełnego zakresu usług w ramach stomatologii zachowawczej i profilaktyki próchnicy. Oferta dotycząca dziedziny jaką jest stomatologia zachowawcza obejmuje: higienizację jamy ustnej wraz z instruktażem, usuwanie powierzchownych i głębszych przebarwień, lakowanie bruzd, lakierowanie, leczenie nadwrażliwości zębów, leczenie próchnicy przy użyciu nowoczesnych materiałów kompozytowych, a także leczenie próchnicy początkowej. Należy przyznać, że stomatologia zachowawcza w miejscu tym prowadzona jest na jak najwyższym poziomie. 

Implantologia w PRODENT

Pacjenci, którzy chcą mieć wykonane implanty zębów profesjonalnie oraz chcą mieć pewność, że będą one w 100% dopasowane do ich jamy ustnej, co również wpływa na estetykę – powinni zgłosić się do PRODENT. W miejscu tym stosowany jest innowacyjny system implantologiczny ANKYLOS od firmy Dentsply Implants. Zabieg wszczepienia implantu jest bezbolesny, ponieważ wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. 
Jeśli pacjent nie ma odpowiedniej ilości kości to doświadczony implantolog przeprowadzi również zabieg augmentacji przy użyciu wysokiej jakości biomateriałów. W pierwszej kolejności zakładane są implanty zębów, a po okresie ich wygojenia pacjent założoną będzie mieć odbudowę protetyczną. Nowoczesna implantologia stosowana w PRODENT pozwala na wypełnienie nawet dużych braków, przy użyciu koron na teleskopach,istnieją też protokoły postepowania,w których pacjent w dniu zabiegu wszczepienia implantów dostaje odbodowe protetyczną.Przypadek każdego pacjenta traktowany jest indywidualnie, co ma niemałe znaczenie dla osób z brakiem uzębienia. 

Oceń