Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Gwarancja najlepszej sieci, czyli T-Mobile Bez nonsensów

Gwarancja najlepszej sieci, czyli T-Mobile Bez nonsensów

Bez nonsensów to akcja T-Mobile, dzięki której klienci mogą testować usługi operatora przez 30 dni. Dostają do wyboru dwie opcje: umowę bez telefonu lub z telefonem, za symboliczną złotówkę. Promocja obowiązuje od 11 lutego do odwołania.

Gwarancja najlepszej sieci, albo zwrot kosztów

W ramach akcji Bez nonsensów, której szczegóły można poznać na tej stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/gwarancja-jakosci, klient może przetestować jakość usług świadczonych przez T-Mobile. W tym celu, dokonuje wyboru jednej z ofert abonamentowych T-Mobile: z telefonem lub bez. Umowę zawiera na 24 miesiące, a jeśli z jakichkolwiek względów będzie chciał z niej zrezygnować, ma taką możliwość w ciągu 30 dni od jej zawarcia. Wtedy otrzyma zwrot zarówno kosztów aktywacji, jak i zakupu samego abonamentu, a także telefonu (w przypadku wyboru abonamentu z telefonem). Warto przy tym zaznaczyć, że niezależnie od ilości zawartych umów, jedna osoba, może dokonać wyłącznie jednego zwrotu.

T-Mobile bez nonsensów – z telefonem za złotówkę

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty abonamentowej T-Mobile z telefonem, mają do wyboru jeden z ośmiu smartfonów. Za każdy z nich zapłacą zaledwie złotówkę. Z czego można wybierać? Poniżej zestawienie modeli oraz wysokości abonamentu, z którymi się łączą.

  1. Samsung Galaxy A51, abonament – 129 zł
  2. Nokia 6.2, abonament – 99 zł
  3. Xiaomi Redmi Note 8T, abonament – 89 zł
  4. Huawei P smart 2019, abonament – 89 zł
  5. Huawei P smart Z, abonament – 99 zł
  6. Huawei P30 lite, abonament – 129 zł
  7. Samsung Galaxy A50, abonament – 99 zł
  8. Samsung Galaxy A70, abonament – 129 zł

Bez względu na to, który model telefonu zostanie wybrany, umowa jest zawierana na 24 miesiące. Wszyscy klienci otrzymują możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne i komórkowe, a także nielimitowane SMS-y i MMS-y.

T-Mobile – sieć o największej liczbie zadowolonych klientów

T-Mobile to sieć, która może poszczycić się największą liczbą zadowolonych klientów. Takie promocje jak Bez nonsensu mogą dodatkowo poszerzyć grono zwolenników magentowego operatora. Możliwość wypowiedzenia umowy bez żadnych konsekwencji to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zminimalizować liczbę niezadowolonych klientów i ich frustracje.

Oceń