Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Gdzie spędzić Sylwestra w SPA?

Gdzie spędzić Sylwestra w SPA?

Sylwester jest jedną z najbardziej hucznych imprez w roku. Bez wyjątku Sylwestra obchodzi każdy, w przeciwności do innych również popularnych imprez jak Andrzejki czy Ostatki.

Ostatni dzień w roku, czy jak dla niektórych powitanie pierwszego dnia w Nowym Roku to również odpoczynek po świątecznych przygotowaniach i odważmy się to powiedzieć: wytchnienie po stresie czy spożyciu kalorii przekraczającej znacząco zapotrzebowanie dla organizmu.

Sylwester – zimowe wakacje

Większość osób jako wynagrodzenie, za ciężką pracę planuje odpoczynek w postaci wakacji letnich.
A co, gdyby tak zorganizować krótkie zimowe wakacje, po trudach świątecznych przygotowań? Wyjechać gdzieś, nie myśląc o kolejnych zakupach i przygotowaniach kolejnej imprezy?
Pogoda nie rozpieszcza więc przydałby się hotel ze spa, skoro mówimy o zimowym wypoczynku. Spa – taka zimowa wersja morza lub jeziora. A jeśli jeziora…

Sylwester na Mazurach

Spędziliśmy tu wspaniałe wakacje w lecie. Przepiękne widoki, upalne słońce, żagle, jachty, wspaniałe miasteczka otoczone krainą jezior. Przechadzając się wtedy zaintrygowały nas hotele, które w nazwie lub ofercie posiadały wyrażenie spa. Zapewne w naszej głowie pojawiła się myśl, kto chciałby spędzać czas w spa, mając całe Mazury przed sobą. Wbrew pozorom, ta kraina nie zasypia w okresie zimowym, ma kontrakt na cały rok. I właśnie dlatego, hotele w okresie zimowym zapraszają nas do zregenerowania sił w spa.

Mazury to region, który stworzy niezapomniane wspomnienia w lecie, jednak kto raz zakochał się w ich uroku, spędzi także na mazurach sylwestra.

Ta kraina z luksusowymi hotelami zachwyci nas również w zimie. Przepiękne cudne gotyckie miasteczka, obsypane białym śniegiem, przypominają scenerię bajki z „Królowej Śniegu”.
Bal zapewniony przez hotel, w którym przebywamy. Do samego rana, bez problemu z wezwaniem taksówki czy kolejnym całodniowym sprzątaniu.

Najważniejsze, aby Sylwester na Mazurach zaplanować z głową. A powrót do domu odłożyć w miarę możliwości na kilka dni po Nowym Roku. Dzień po zabawie należy spędzić w hotelowym spa, relaksując się oraz w wypoczętym nastroju ducha i ciała powitać nadchodzący rok.

Zalety spędzenia Sylwestra na Mazurach

Mazury, to dla wielu ideale miejsce na wakacje w lecie. Dzięki temu w okresie zimowym turystów jest znacznie mniej. Osoby, które wracają tutaj na Sylwestra – oddali serce krainie 1000 polskich jezior. Dzięki temu spędzisz Nowy Rok w gronie ludzi podobnych do siebie.

Dzięki mniejszej popularności Mazur w okresie zimowym z porównaniem do górskiej części Polski możesz tutaj liczyć na szaloną imprezę z bratnimi duszami oraz spokojny wypoczynek bez nadmiernego zatłoczenia. A może w końcu uda Ci się zrelaksować w Twojej ulubionej restauracji, którą w okresie letnim była tak przepełniona?

Dodatkowo co może przekonać Cię do odwiedzenia północno -wschodniej części polski jest cena jaką trzeba będzie zapłacić za wymarzony odpoczynek. W dalszym ciągu szala korzyści jest po twojej stronie. Ceny będą na pewno bardziej konkurencyjne niż w innych turystycznych częściach Polski w danym okresie.

Sylwester na Mazurach. Idealne miejsce na zabawę, przygodę z mroźną naturą i odpoczynek w jednym.

Oceń